Gospodarka » Żywność

Najlepsze gatunki herbaty od marki Big-Acitve – portfolio herbat czarnych

Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana.

Czysta herbata czarna Pure Ceylon to wybór związany z ponadczasową jakością. Można ją parzyć kilkukrotnie, osiągając różne nasycenie herbacianego naparu. Silne aromaty, występujące naturalnie w tym gatunku herbaty, tworzą spójną całość o wyrazistym smaku, połączonym z nutą świeżości i delikatnej słodyczy. Herbata Pure Ceylon Big-Active posiada certyfikat gwarancji i smaku wprost z cejlońskich plantacji!

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów marka Big-Active wprowadziła w ostatnim czasie modyfikacje w portfolio herbat czarnych Pure Ceylon 100% Black Pure Ceylon Earl Grey. Nastąpiła zmiana konstrukcji opakowania z pionowego na poziome, co sprawia, że jest ono jeszcze bardziej funkcjonalne. Herbata Pure Ceylon to ta sama, przepyszna herbata, tylko teraz w nowym, wygodniejszym  dla użytkownika opakowaniu. Liczba sztuk w opakowaniu pozostała niezmieniona – to nadal 25 torebek doskonałej herbaty.

 

Kampanię z nowymi opakowaniami będzie wspierał nowy spot reklamowy, w którym znalazły się wszystkie kluczowe informacje. 

Zachęcamy do obejrzenia spotu: https://www.youtube.com/watch?v=KwfiUUqDNtQ

Relaunch zostanie dodatkowo wsparty kampanią zasięgową na kanałach Social Media Big-Active oraz wysyłką prasową do magazynów handlowych i lifestyle. 

 

Marka Big-Active w swojej kolekcji herbat czarnych posiada również ciekawe warianty z dodatkiem  aromatów owocowych (Herbaty czarne aromatyzowane). Herbata liściasta występuje w trzech wersjach smakowych, zaś ekspresowa w czterech. Big-Active nie podąża za schematami. Wytycza zupełnie nowe szlaki, tworząc herbaty czarne aromatyzowane o wyjątkowych kompozycjach smakowych m.in.: cytryna w zestawieniu z mango, klasyczna malina w towarzystwie jagód acai lub Earl Grey z płatkami róży albo mieszanką cytrusów. To właśnie dlatego niejedna herbata aromatyzowana tej marki zaskarbiła sobie uczucia nawet najbardziej wymagających.

 

Więcej o ofercie herbat czarnych oraz innych rodzajów herbat Big-Active przeczytasz na stronie: https://big-active.pl/.

 

Nowe opakowania są już dostępne w e-sklepie: www.e-herbapol.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Big-Active
http://www.big-active.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »