Kultura, sztuka » Kultura

Najlepszy polski kryminał w formacie epub

Najlepszy polski kryminał w formacie epub
Zobacz więcej zdjęć »
Nagrodę Wielki Kaliber otrzymał w 2009 roku Mariusz Czubaj za kryminał „21;37”. Książka będzie dostępna w księgarni eClicto.

Nagrodę Wielki Kaliber – dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej lub sensacyjnej – otrzymał w tym roku Mariusz Czubaj za kryminał „21;37”. Książka w postaci e-booka będzie dostępna w księgarni eClicto. 

Nazwisko laureata ogłoszono podczas odbywającego się we Wrocławiu Międzynarodowego Festiwalu Kryminału. Do głównej nagrody kandydowała również inna powieść kryminalna „Róże cmentarne”, napisana wspólnie przez Czubaja i Marka Krajewskiego.

I ta książka jako e-book w formacie epub znajdzie się w ofercie księgarni eClicto, podobnie jak wcześniejsza powieść spółki Czubaj/ Krajewski „Aleja samobójców”. Wszystkie wspomniane książki ukazały nakładem wydawnictwa W.A.B.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »