Technologie » Fotografia

Najlepszy wakacyjny aparat zdaniem internautów

Najlepsza cyfrówka na wakacje to Nikon Coolpix L21. Tak wynika z głosów internautów, którzy wzięli udział w plebiscycie porównywarki cen Okazje.info.

Najlepsza cyfrówka na wakacje to Nikon Coolpix L21.

Tak wynika z głosów internautów, którzy wzięli udział w plebiscycie porównywarki cen Okazje.info. Nikon to też  najczęściej polecany spośród wszystkich producentów aparatów cyfrowych i lustrzanek (ok. 30%). Dalej w rankingu znalazły się równorzędnie firmy: Canon (25%) i Sony (25%).

- Trzy najczęściej polecane aparaty odpowiadają potrzebom użytkowników o różnym stopniu zaawansowania. Oprócz funkcjonalnego kompaktu, jakim jest Nikon Coolpix L21 internauci  polecali też nieco bardziej zaawansowaną cyfrówkę Canon PowerShot SX120 IS oraz lustrzankę Sony α230 – mówi Justyna Staszewska z Okazje.info.

Przy wyborze odpowiedniego modelu dominuje podejście praktyczne. Spośród najbardziej pożądanych cech aparatu na wakacje wymieniano: odpowiednią wielkość (poręczność),  stabilizację, która może zastąpić statyw oraz dobrą jakość zdjęć w ruchu. Użytkownicy najczęściej skarżyli się na brak górnego wizjera oraz obracanego wyświetlacza LCD.  

Internauci mogli głosować na każdy z ponad 600 modeli aparatów dostępnych w porównywarce cen. O miejscu aparatu w rankingu decydowała zarówno pozytywna opinia jak i suma oddanych głosów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Porównywarka cen Okazje.info
http://www.okazje.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »