Technologie » Internet

Okazje.info - milion nowych real users w rok

Prawie milion real users zyskał w ciągu roku serwis Okazje.info. Według najnowszych wyników Megapanelu zasięg porównywarki wynosi już 9,97 %. Tym samym Okazje zanotowały największy roczny wzrost spośród czołówki porównywarek i znalazły się na 4 miejscu ze wszystkich serwisów e-commerce w Polsce.

Od listopada 2009 zasięg Okazje.info zwiększył się o 5,06 punktu procentowego. W przypadku innych porównywarek przyrost był zdecydowanie mniejszy (Skąpiec zyskał 2,33 pkt) lub nastąpił niewielki spadek (Nokaut – 1,64 pkt w dół).

Dla całej Grupy Allegro wzrost od stycznia 2010 (włączenie Ceneo do statystyk Grupy w Megapanelu) wynosił 0,65 punktu procentowego. Wygląda więc na to, że w branży nastąpiła pewna stagnacja, którą wykorzystują dynamiczne zespoły takie jak Okazje.info czy Grupon. W przypadku popularnych „Okazji” kluczem do sukcesu są zmiany.

- Dążymy nie tylko do umocnienia pozycji w polskim e-commerce, ale też do jak najlepszej optymalizacji usług dla współpracujących sklepów i odwiedzających nas Internautów. Ruszyliśmy z poradnikowym blogiem e-commerce oraz nowymi produktami reklamowymi. Wdrażamy i testujemy też kolejne serwisy zakupowe - mówi Milena Bakalarz z Okazje.info.

Najnowsze zmiany na Okazje.info można śledzić na bieżąco na blogu: http://ecommerce.okazje.info.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Porównywarka cen Okazje.info
http://www.okazje.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »