Motoryzacja » Moto Serwis

Najnowsze modele opon i technologie YOKOHAMA na targach Geneva International Motor Show 2018

Najnowsze modele opon i technologie YOKOHAMA  na targach Geneva International Motor Show 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Yokohama, producent opon premium, zapowiedział prezentację najnowszych produktów i rozwiązań technicznych podczas targów Geneva Motor Show. Oprócz przeznaczonej na światowe rynki całorocznej opony osobowej, japońska marka przedstawi pierwszą zimową oponę bezdętkową oraz najnowsze modele opon.

Międzynarodowe targi Geneva Motor Show to jedno z najważniejszych spotkań branży motoryzacyjnej na świecie, które w tym roku odbywać się będzie w dniach od 6 do 18 marca 2018 r. w Szwajcarii. Podczas 88. edycji wydarzenia nie zabraknie motoryzacyjnych nowości, oryginalnych prototypów, innowacyjnych rozwiązań i osiągnięć technologicznych z całego świata. YOKOHAMA, japońska marka opon premium, zapowiedziała prezentację najnowszych modeli, w tym światową premierę opony całorocznej do aut osobowych, a także przeznaczonej na europejski rynekopony Geolandar M/T G003 – dedykowanej SUV-om. Po raz pierwszy też marka zapreznetuje na rynku europejskim innowacyjną bezdętkową oponę zimową iceGUARD iG60 - przeznaczoną do jazdy w najtrudniejszych warunkach.

Na stoisku YOKOHAMA nie zebraknie nowości, projektowanych z zastsowaniem innowacyjnej technologii BluEarth przyjaznej dla środowiska i kierowcy, w tym debiutujących w Polsce opon BluEarth-Es ES032 oraz BluEarth RV-02. Oba modele premium, przeznaczone odpowiednio dla aut kompaktowych oraz crossoverów i minivanów, charakteryzuje doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni i zastosowane roziwązania, zmniejszające opory toczenia i ograniczające zużycie paliwa.

Odwiedzający stoisko YOKOHAMA będą mieli okazję oglądać produkty flagowej serii opon wyścigowych ADVAN, która w 2018 roku świętuje 40. rocznicę istnienia. Wśród nich opona ADVAN Sport V105, ceniony model wybrany na fabryczne wyposażenie pojazdów premium, takich jak Porsche czy Mercedes, a także model ADVAN A052 – dla hobbystów ceniących wysokie osiągi i przyjemność z jazdy.

Jednym z wiodących tematów tegorocznej prezentacji YOKOHAMA podczas Geneva Motor Show jest nowa strategia zarządzania GD2020 – www.yokohama-online.ploraz www.facebook.com/yokohamapolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »