Technologie » Komputery

Najnowsze technologie Konica Minolta dostępne już w Polsce!

Najnowsze technologie Konica Minolta dostępne już w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
Dwudniowym pokazem w ośrodku Windsor Palace Hotel & Conference Centre Konica Minolta zainaugurowała wprowadzenie na polski rynek najnowszych cyfrowych systemów produkcyjnych.

Przez dwa majowe dni firma Konica Minolta gościła swoich klientów, partnerów i przedstawicieli prasy w ośrodku Windsor Palace Hotel & Conference Centre koło Warszawy, gdzie odbyła się premiera najnowszych systemów drukujących bizhub. Podczas spotkania firma po raz pierwszy zaprezentowała najświeższe propozycje dla rynku poligraficznego i wydawniczego: bizhub PRO C65hc, bizhub PRO 2500P oraz bizhub PRO 950.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Każdy z nowych systemów Konica Minolta stanowi klasę samą dla siebie w określonych obszarach druku produkcyjnego” – mówi Mateusz Woźniak, Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o. o. „Urządzenie bizhub C65hc to swoisty rewolucjonista w dziedzinie reprodukcji barw. Dzięki unikalnej technologii High Chroma, system bizhub C65hc drukuje obrazy w kolorach, w oparciu o workflow bazujący na modelu RGB. Z kolei bizhub PRO 2500P jest najszybszym na świecie jednoprzebiegowym systemem drukującym”.  
 
Wprowadzając na rynek polski trzy nowe urządzenia Konica Minolta potwierdza swoją pozycję lidera w segmencie cyfrowych systemów wysokonakładowych. W 2008 roku firma sprzedała w Polsce 111 systemów do produkcyjnego druku cyfrowego, odnotowując ok. 25 procentowy wzrost w porównaniu do 2007 roku. Znaczna część systemów znajduje nabywców wśród klientów, którzy już wcześniej korzystali z urządzeń z serii bizhub. Decyzje o ponownej inwestycji w rozwiązania Konica Minolta podyktowane są zazwyczaj wysoką jakością maszyn i bezkonkurencyjną dostępnością usług serwisowych. Firma posiada najszerszą strukturę sprzedaży bezpośredniej i największą bazę serwisową. W każdej z 10 delegatur terenowych wyodrębniony jest dział serwisu dedykowany do obsługi klientów z określonego terytorium.

W 2009 roku Konica Minolta planuje wzmocnić swoją pozycję na rynku poligraficzno –wydawniczym. Dzięki rozszerzeniu oferty o produkty, które nie mają odpowiedników na rynku, firma zamierza przyciągnąć nowych klientów. Wprowadzenie systemu bizhub C65hc to ukłon w stronę firm poszukujących nieosiągalnej dotąd jakości w druku kolorowym. Udostępniając polskim klientom bizhub PRO 2500P firma odpowiada na potrzeby drukarń i wydawnictw specjalizujących się w realizacji szybkich zleceń druku monochromatycznego.

Aby zapewnić jak najlepsze wsparcie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań i jeszcze bardziej przybliżyć ofertę klientom, Konica Minolta uruchomi w Warszawie nowe centrum prezentacyjne. „Jeszcze w tym roku zamierzamy otworzyć Centralny Showroom, który poza naszym rynkiem będzie obsługiwał klientów z krajów Europy Wschodniej” - dodaje Mateusz Woźniak. „Każda zainteresowana osoba będzie miała możliwość przetestowania naszych urządzeń. W Showroomie będzie można wykonać próbne wydruki, zapoznać się z zainstalowanym oprogramowaniem i najnowszymi technologiami, a także uzyskać konkretne wskazówki i porady od naszych specjalistów”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »