Dom » Budownictwo

Najnowsze trendy w budowaniu i urządzaniu – Warsaw Build 2015

Najnowsze trendy w budowaniu i urządzaniu – Warsaw Build 2015
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 16-18 września 2015 r. (środa − piątek) w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015. To prestiżowe spotkanie przedstawicieli branży budowlanej i wnętrzarskiej, skupiające blisko 100 wystawców z Polski i zagranicy m.in. z Włoch, Belgii, Niemiec.

Uczestnicy zaprezentują nowości z rynku materiałów budowlanych oraz najmodniejsze elementy wyposażenia wnętrz. Organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny, obejmujący zagadnienia związane z energooszczędnością, zmianami w prawie budowlanym, modernizacją budynków czy aranżacją przestrzeni. Ostatni dzień targów (piątek 18.09.) dedykowany jest osobom indywidualnym samodzielnie budującym bądź remontujących dom lub mieszkanie, zainteresowanym najnowszymi trendami i rozmową z ekspertami.  Tego dnia zostaną ogłoszone wyniki sondażu „Najlepszy sklep budowlany roku 2015”, a także konkursów „Liczy się design” i „Diamenty Stolarki 2015”.

Wydarzenie uzupełniają liczne imprezy towarzyszące, takie jak debiutujące w Polsce targi Aqua-Therm Warsaw czy XIII Kongres Instalatorów INSTALEXPO. Na uczestników czekają stoiska konsultacyjne, m.in. radców prawnych i architekta wnętrz. Targi odbędą się w warszawskim Centrum EXPO XXI, w hali nr 4, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: http://warsawbuild.pl/rejestracja-on-line/ .

 

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:         Warszawskie Centrum EXPO www.warsawbuild.pl i http://www.facebook.com/warsaw.build        Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »