Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Najpiękniejsze wrocławianki w RENOMIE!

Najpiękniejsze wrocławianki w RENOMIE!
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 20 marca w Domu Handlowym Renoma odbędzie się finałowy casting konkursu Miss Polonia 2010 Wrocławia. Zapraszamy o godzinie 16.00 na poziom +3. Uczestniczyć w nim mogą dziewczęta w wieku 18-25 lat, a finalistki wezmą udział w wielkiej Gali Finałowej.

Przez pierwszą połowę marca kandydatki miały okazję uczestniczyć we wstępnych castingach, zorganizowanych na pięciu wyższych uczelniach Wrocławia. Ich podsumowaniem będzie casting finałowy, który rozpocznie się w Domu Handlowym Renoma w sobotę 20 marca o godz. 16.00.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Impreza jest jednym z etapów regionalnych zmagań dziewcząt w ogólnopolskim konkursie Miss Polonia - jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych konkursów piękności na świecie (organizowany jest już od 80 lat, a od tak znanych uroczystości jak Miss Word i Miss Universe starszy o ponad 20 lat!).

Co ważne, na sobotni casting mogą się zgłosić również dziewczęta, które nie uczestniczyły w eliminacjach uczelnianych. Do rywalizacji mogą przystąpić panie, które mają 18 lat, ale nie ukończyły jeszcze 25 lat. Kandydatki powinny zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz wysokie obcasy. Spośród wszystkich dziewcząt jury pod przewodnictwem Miss Polonii Wrocławia 2009, Magdaleny Bułat, wybierze 20 najpiękniejszych. To one właśnie rywalizować będą w Gali Finałowej Wyborów Miss Polonia Wrocławia 2010 (zaplanowanej na 9 maja, także w Renomie). Kandydatki, które przejdą sobotnie eliminację, czeka fascynująca przygoda przed regionalnym finałem: dziewczęta uczestniczyć będą w nauce chodzenia, próbach z choreografem, przymiarkach oraz wizytach u stylistów i fryzjerów, wezmą też udział w sesjach zdjęciowych. Najpiękniejsza wrocławianka, oprócz udziału w ogólnopolskim finale Miss Polonia 2010, zdobędzie atrakcyjną nagrodę w postaci laptopa Sony Vaio.

W tym roku gospodarzami i organizatorami wyborów Miss Polonia Wrocławia jest wrocławska Agencja Rekreatywa oraz Dom Handlowy Renoma.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »