Firma » Finanse

Najtańszy kredyt gotówkowy

Najtańszy kredyt gotówkowy
Zobacz więcej zdjęć »
Bez taryfy ulgowej dla żadnego banku i instytucji finansowej został przeprowadzony szczegółowy ranking, porównanie by wyłonić ofertę kredytu gotówkowego, którego koszty są na najniższym poziomie w sezonie zwiększonego zapotrzebowania na gotówkę. Gdzie najniższa miesięczna rata??
Zbliżające się Święta Wielkanocne to czas rozpoczynających się prac polowych oraz wzmożonych wydatków. Wraz z wiosną do życia budzi się rynek motoryzacyjny i nieruchomości gdzie znaczna część pojazdów oraz mieszkań kupowana jest poprzez kredyty.

Największym zainteresowaniem cieszą się kredyty samochodowe gdzie nie potrzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o zarobkach. W przypadku kredytów hipotecznych prym wiodą banki pobierające minimalne marże oraz rezygnujące całkowicie ze swojej prowizji. Można sprawdzić w symulatorze kredytowym (kalkulator kredytów mieszkaniowych na GET-MONEY.PL) najtańszą ofertę kredytową z najnowszych promocji. Żeby przetrwać, trzeba dobrze wybrać.

Banki reklamując swoje produkty w mediach podają jedynie wszystkim wysokość oprocentowania. W telewizji czy radiu, nie ma wzmianki o wysokości prowizji za udzielenie kredytu, która często dorównuje wysokości podawanego oprocentowania rocznego, co znacznie podwyższa koszty i automatycznie ratę miesięczną. Często trzeba posiadać bardzo dobrą zdolność kredytową by otrzymać szybko kredyt gotówkowy i na przyzwoitym poziomie kosztów, jakie pożyczkobiorca będzie zmuszono ponieść. Szereg punktów, które trzeba spełnić by uzyskać kredyt gotówkowy w niektórych bankach zniechęcają niekiedy klientów.

- Sprawdzając, więc szereg opcji, przedstawiamy ofertę kredytową banku dla wszystkich zainteresowanych pożyczeniem pieniędzy na przejrzystych, prostych warunkach. Za każde pożyczone 1000 zł, zapłacimy jedynie 10 zł miesięcznie odsetek. Procedura związana z przyznaniem kredytu odbywa się szybko i w miłej atmosferze. Warunki są proste a bank chętnie udziela wszelkich informacji. [Szczegóły w: najtańszy kredyt gotówkowy]

- Jest kilka interesujących propozycji kredytowych, gwarantujących chociażby wypłaty pieniężne jako nagrody za terminowe spłacanie rat, lub prowizja dla klienta wypłacana jest za samo wzięcie kredytu gotówkowego jako bonus od banku. Trzeba pamiętać, że promocyjne oferty bankowe dostępne są w czasie określonym w regulaminie – kredyty gotówkowe.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »