Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Nakręć film telefonem komórkowym - Wielki konkurs English Adventure dla uczniów i nauczycieli języka

Nakręć film telefonem komórkowym - Wielki konkurs English Adventure dla uczniów i nauczycieli języka
Zobacz więcej zdjęć »
Do 31 października na stronie internetowej www.pearsonlongman.pl/konkurs można umieszczać prace konkursowe - filmy prezentujące piosenki z kursu English Adventure. To internauci zdecydują, kto wygra nagrody. Głosowanie odbędzie się w listopadzie.

Dla najlepszych: najnowsza tablica interaktywna Interwrite Dual Board, tablet Interwrite Mobi, projektor multimedialny BenQ MP522ST, oprogramowanie English Adventure Digital, zestawy książek i słowników, i wiele innych nagród.

Organizatorami konkursu są wydawnictwo Pearsons Longman i Disney Polska, a fundatorami nagród Agraf, BenQ, Egmont Polska i Interdruk.

Konkurs ma wyzwolić kreatywność i aktywność uczniów języka angielskiego. Dlatego nagrodami są nowoczesne pomoce do prowadzenie multimedialnych zajęć językowych. Nagrody zdobywać mogą zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz klasy i całe szkoły. Jurorami będą internauci – więcej szczegółów na stronie www.pearsonslongman.pl/konkurs.

Główna nagroda to Interwrite DualBoard - najnowszy model interaktywnej tablicy - z rodziny Interaktywnego Środowiska nauczania Interwrite - umożliwiającej jednoczesną pracę dwóch osób. Wraz z towarzyszącym jej oprogramowaniem Workspace, tablica daje nauczycielom nowe możliwości przygotowywania atrakcyjnych lekcji, współpracy między nauczycielem i uczniami oraz mobilizowania uczniów do aktywności i rywalizowania w czasie zajęć. Bezprzewodowe, przenośne tablety Interwrite Mobi umożliwiają m.in. włączenie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach „przy tablicy” uczniów z czasowymi czy trwałymi ograniczeniami ruchowymi.


Tablice Interwrite znajdują się na liście środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji  Narodowej. nr 1700/2004
Prezentację możliwości oprogramowania Interwrite Workspace 8 można obejrzeć:  http://www.youtube.com/watch?v=FRijzTUgbp

BEST IN TECH 2009 dla Interwrite DualBoardPrestiżowa nagroda za wysoką jakość i trwałość przyznana podczas ceremonii NEEC 2009 w Waszyngtonie The Teachers' Choice Awards dla produktów eInstruction Nagroda przyznawana przez nauczycieli, którzy docenili  system do testów CPS uznając go za najbardziej przyjazny w edukacji District Administration's Top 100 products 2008 Readers' Choice dla tablicy interaktywnej Interwrite Nagroda przyznana przez największy amerykański magazyn District Administration ściśle związany ze szkolnictwem i edukacją na podstawie ocen i komentarzy czytelników. 
 
O Firmie Agraf www.agraf.com.pl

Agraf jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania dedykowanego do pracy w trzech branżach: branży grafiki reklamowej, w rynku edukacyjnym i szkoleniowo-prezentacyjnym oraz w zakresie rozwiązań inżynierskich.  Oferta firmy AGRAF skierowana do rynku edukacyjnego i szkoleniowego obejmuje narzędzia tworzące Kompletne Środowisko Interaktywnego Nauczania, na który składają się:

·         interaktywny system prezentacji INTERWRITE:

  • tablice interaktywne SchoolBoard oraz MeetingBoard
  • bezprzewodowe tablety interaktywne SchoolPad i MeetingPad
  • tablet LCD InterWrite iPanel

·         interaktywny system odpowiedzi i testów INTERWRITE PRS:

  • system PRS IR (z pilotami na podczerwień)
  • system PRS RF (z pilotami radiowymi)

·         edukacyjna sieć sprzętowa VIDEODIDACT:

  • systemy sieciowe w technologii pierścienia (VideoDidact RING)
  • systemy sieciowe w technologii gwiazdy (VideoDidact VIEW, SHOW, SELECT)
  • systemy konferencyjne dla sieci notebooków (VideoDidact NOTEBOOK SYSTEM)

Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą poprzez ogólnopolską sieć autoryzowanych dealerów, daje również pełne wsparcie obejmujące szkolenia, pomoc techniczną i serwis, a co najważniejsze służy wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań.

AGRAF Spółka z o. o.

ul. Obywatelska 137, 94-104 Łódź

www.agraf.com.pl

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio

malgorzata.blachnio@indalo.pl

tel. +48 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »