Technologie » AGD - RTV

Naprawa pralek – jak wybrać serwis AGD godny zaufania?

Naprawa pralek – jak wybrać serwis AGD godny zaufania?
Zobacz więcej zdjęć »
W dzisiejszych czasach, kiedy zepsuje nam się pralka, to istna katastrofa. Jeśli mamy na nią gwarancję to jeszcze jest dobrze, wtedy nie musimy płacić za naprawę. Ale co zrobić po upływie gwarancji? Jak wybrać serwis, który naprawi pralkę szybko i jeszcze da gwarancję?

Jak wybrać serwis AGD?

W każdym mieście, aż roi się od serwisów tego typu sprzętu. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nie od dziś wiadomo, że wielu producentów stosuje celowe postarzanie sprzętów, aby zachęcić konsumentów do częstej wymiany sprzętu AGD. Niektórych z nas stać na nowy sprzęt, więc wtedy nie zastanawiamy się i idziemy po nową pralkę, czy lodówkę. Jednak jest to duży błąd, bo możemy wydać kilka tysięcy na nowy sprzęt, a usterka może być spowodowana przez jakąś błahostkę, której wymiana kosztuje kilkadziesiąt złotych. Dlatego zanim oddamy nasz sprzęt na złomowisko i powiększymy tym samym stertę śmieci zatruwających naszą planetę, najpierw poszukajmy fachowca.

Jak szukać dobrego serwisu AGD?

Tradycyjnie najpierw popytajmy rodziny, znajomych, może mają jakąś osobę godną polecenia. Jeśli nikt nie chce nam nikogo polecić bo jeszcze nie musieli wzywać fachowców i nie znają takich osób, to zawsze możemy poczytać na forach internetowych z czyich usług warto skorzystać, a kogo lepiej nie brać pod uwagę.

Najlepiej będzie, jeśli wybierzemy serwis, który do nas dojedzie i znajduje się w naszym mieście. Koniecznie wybierzmy fachowców, którzy cieszą się dużym zaufaniem, dbają o swojego klienta i dają gwarancję na wykonaną przez siebie naprawę.

Jeśli serwis AGD ma swoją stronę internetową warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami zawartymi na witrynie. Serwisy AGD umożliwiają różnorakie sposoby składania zamówień na naprawę. Na przykład strona solidnego serwisu AGD Technikan.pl umożliwia składanie zamówień drogą telefenoczną oraz internetową, poprzez wypełnienie formularza umieszczonego na stronie. Działają w większych miastach Polski już od 2010 roku. Warto sprawdzić ich możliwości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AniaBb

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »