Technologie » Komputery

NAS QNAP Produktem Roku 2010

NAS QNAP Produktem Roku 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Benchmark.pl po raz kolejny nagrodził najbardziej wyróżniające się produkty IT w ponad 30 kategoriach. Wyboru dokonali zarówno czytelnicy portalu jak i redakcja. W tym roku redaktorzy docenili zalety dysku sieciowego QNAP TS-110 i przyznali mu tytuł Produkt Roku 2010 w kategorii sieć LAN.

QNAP TS-110 to doskonała propozycja dla użytkowników indywidualnych i małych firm, którym zależy na bezpiecznym przechowywaniu danych. Dzięki TS-110 można je w wygodny sposób gromadzić i udostępniać w sieci lokalnej oraz w internecie, także poprzez protokół iSCSI. Urządzenie obsługuje jeden dysk twardy 3,5" SATA o maksymalnej pojemności 2 TB i wyposażone jest w procesor Marvell 800MHz oraz 256 MB pamięci RAM DDR II.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

TS-110 zapewnia jednocześnie wiele dodatkowych możliwości. Można go wykorzystać jako serwer wydruku, serwer FTP czy serwer www (z obsługą PHP, SQL, HTML). Dysk sieciowy ma także możliwość pobierania danych z serwerów FTP, HTTP oraz sieci P2P. Urządzenie wyposażono w trzy porty USB, które umożliwiają podłączenie drukarki lub dodatkowych zewnętrznych dysków oraz złącze e-SATA. Wykorzystując wbudowane oprogramowanie, można też zbudować nieduży system monitorujący, opierający się na dwóch kamerach IP. QNAP TS-110 jest bardzo energooszczędny - podczas pracy pobór mocy wynosi zaledwie 13W.  

QNAP TS-110 jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Cena urządzenia wynosi  830 zł brutto. Dostępne jest ono u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora QNAP w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.fen.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »