Gospodarka » Żywność

Naturalny Ryż Pełnoziarnisty firmy Kupiec

Naturalny Ryż Pełnoziarnisty firmy Kupiec
Zobacz więcej zdjęć »
Naturalny ryż pełnoziarnisty to zdrowa i smaczna nowość w ofercie firmy Kupiec. Pełen odżywczych węglowodanów oraz cennego magnezu i fosforu, zachowanych w nieprzetworzonych ziarnach, stanowi podstawę zdrowej diety dla każdego.

Jasnobrązowy kolor ryżu, który nadaje mu kilka warstw otrąb okalających każde ziarno, jest gwarancją zachowania wszystkich cennych składników odżywczych, a także stanowi inspirację do komponowania oryginalnych potraw i czyni atrakcyjnym każde danie.Doskonały, delikatny smak, a także wyjątkowo szybki, 10 – minutowy czas gotowania sprawia, że przygotowanie pysznego posiłku zajmuje tylko chwilę i potwierdza, że zdrowe nie znaczy trudne!

Naturalny ryż pełnoziarnisty Kupiec został poddawany procesowi parabolingu, dzięki któremu można go przygotować już w 10 minut. Jednocześnie zachowuje wszystkie substancje odżywcze, witaminy i sole mineralne, stając sie bogatym źródłem energii i jednym z najważniejszych elementów zdrowego żywienia, również dla osób na diecie bezglutenowej. Zdrowe nie znaczy nudne - lekkie i sypkie ziarna gotowego ryżu idealnie pasują do różnego typu potraw takich jak zupy, sałatki, mięsa czy sosy, a także mogą stanowić bazę do smacznych dań takich jak np. risotto. Lekki, subtelny aromat ryżu Kupiec i łatwość przygotowania doceni każdy wielbiciel wyjątkowych smaków.

Pojemność: 4x100g

Cena: ok. 5 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jagoda Konarska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »