Dom » Wnętrza

Natychmiast gorąca woda

Natychmiast gorąca woda
Zobacz więcej zdjęć »
Dystrybutory wody firmy Dornbracht to prawdziwe udogodnienia przeznaczone do kolekcji produktów Tara Ultra i Lot: nowy system składający się z armatury, filtra wody oraz zbiornika gorącej wody.

Poprzez naciśnięcie dźwigni dystrybutory wody natychmiast dostarczają gorącą wodę (93°C). W każdej chwili można szybko i wygodnie przygotować gorące napoje takie jak kawa i herbata. Można także płukać gorącą wodą butelki niemowlęce oraz usuwać uporczywe resztki jedzenia z naczyń.

Oprócz wersji stanowiącej tylko źródło gorącej wody (Hot Water Dispenser) produkt ten dostępny jest także jako źródło gorącej i zimnej wody (Hot & Cold Water Dispenser). Także w przypadku tej wersji obsługa jest nadzwyczaj wygodna: dźwignia do tyłu - zimna woda, dźwignia do przodu - gorąca woda.

Wzornictwo armatur dystrybutorów wody opracowane zostało na bazie dwóch bardzo różniących się stylistycznie kolekcji: Tara Ultra i Lot. Wzornictwo zaczerpnięte z kolekcji Tara Ultra charakteryzuje się smukłymi kształtami i okrągłą wlewką. Wersja wzornictwa wpisująca się w kontekst kolekcji Lot jest czymś zupełnie wyjątkowym na rynku: rzeźbiarska, wyrazista, prostokątna, z bardzo płaską wlewką. Firma Dornbracht jest jedynym producentem oferującym dystrybutor wody w tej stylistyce.

Dystrybutory wody nadają się idealnie do zastosowania w strefie Water Zone Drinking, która w ramach koncepcji Water Zones jest odpowiedzią na potrzebę własnego źródła wody pitnej w kuchni lub w innych pomieszczeniach. Dystrybutor gorącej wody oraz dystrybutor gorącej i zimnej wody dostępne będą z wykończeniami powierzchni chrom oraz matowa platyna od września 2010 r.

O Water Zones

Water Zones firmy Dornbracht to całkowicie nowa koncepcja przestrzeni życiowej, jaką jest kuchnia. Koncepcja ta po raz pierwszy umożliwia przestrzenne oddzielenie różnych procesów związanych z wodą, tak jak praktykowane jest to w kuchniach profesjonalnych, także w kuchniach w mieszkaniach prywatnych. Specjalnie skonfigurowane armatury (Water Sets) oraz zlewozmywaki (Water Units) dopasowane są przy tym do odpowiednich stref wykorzystania wody (Water Zones): Preparing, Cooking, Cleaning, Drinking i Universal. W roku 2010 program Water Zones uzupełniony został o deski do krojenia dostępne w wersji z drewna dębowego lub czarnego tworzywa sztucznego.

O firmie Dornbracht

Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG z główną siedzibą w Iserlohn jest działającym na rynkach międzynarodowych producentem wysokojakościowych armatur oraz akcesoriów łazienkowych i kuchennych o oryginalnym wzornictwie. Firma zdobywa regularnie międzynarodowe nagrody w dziedzinie wzornictwa, a ponadto od 1996 roku wyróżnia się niesłabnącym zaangażowaniem w dziedzinie kultury. Od 2006 roku wydawana jest publikacja „Dornbracht - the SPIRIT of WATER" w edycji łazienkowej i kuchennej, która dokumentuje kulturotwórcze znaczenie firmy i prezentuje spektrum produktów marki Dornbracht. Ta publikacja, zarazem czasopismo i katalog, jest połączeniem inspiracji, dialogu i innowacyjności - cech, które wyróżniają sposób myślenia i pracy w Dornbracht.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


sklep detektywistyczny
kontakt do sklepu sklep detektywistyczny podsłuchy mini kamery lokalizatory internetowy działający pod adresem
sklepdetektywa.com

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »