Technologie » Internet

Naucz się zawodu i odbierz darmowy tablet

Naucz się zawodu i odbierz darmowy tablet
Zobacz więcej zdjęć »
Wykorzystanie nowych technologii w edukacji to jedno z najważniejszych wyzwań dla społeczeństwa informacyjnego. Sieć szkół policealnych TEB Edukacja uruchomiła e-pakiet, w ramach którego zaoferowała swoim słuchaczom tablety z bezpłatnym dostępem do internetu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Wykorzystanie najnowszych technologii w zakresie przyswajania wiedzy przez słuchaczy to główny zamysł programu e-pakiet. Tablet z mobilnym internetem i materiałami dydaktycznymi może otrzymać każdy, kto rozpocznie naukę w TEB Edukacja.

W ofercie szkoły znajdziemy m.in. kierunki medyczne, kosmetyczne, administracyjne, finansowe czy informatyczne.

Sięgnij po dyplom technika farmaceutycznego
Dyplomtechnika farmaceutycznego to cenna karta przetargowa na rynku pracy. Słuchacze tego kierunku mają możliwość zdobycia wiedzy z zakresu produkcji i wytwarzania leków. Uzyskanie dyplomu to przepustka do podjęcia pracy m.in. w punktach aptecznych, zakładach przemysłu farmaceutycznego czy stacjach sanitarno – epidemiologicznych.

- Takie kierunki jak technik farmaceutyczny to spore wyzwanie edukacyjne, wiele godzin spędzonych w laboratoriach i praca z fachową literaturą. Oferowany przez nas tablet będzie więc nieoceniony zarówno podczas nauki, ale również w codziennej pracy. Po ukończeniu kształcenia w naszej szkole słuchacze będą mogli wykupić urządzenie w promocyjnej cenie – informuje Adam Zawielak, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży TEB Edukacja.

Technik usług kosmetycznych – zawód z perspektywą
TEB Edukacja to także kuźnia przedstawicieli zawodów ściśle związanych z pielęgnacją urody, wizażem i autoprezentacją. Do najpopularniejszych kierunków zaliczany jest technik usług kosmetycznych.

- Słuchacze tego kierunku uczestniczą w licznych pokazach i szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli znanych firm kosmetycznych - podkreśla Adam Zawielak – Tablet może być bardzo przydatną pomocą dydaktyczną. Przeglądanie materiałów szkoleniowych na ekranach o wysokiej rozdzielczości znacząco ułatwia pracę i zdobywanie nowych umiejętności – dodaje.

Higienistka stomatologiczna i asystentka stomatologiczna potrzebne od zaraz!
Studia medyczne kojarzą się z intensywną nauką - stosem notatek i kserówek trudnych do ogarnięcia. Wiedzą o tym także przedstawiciele zawodów zaliczanych do wykwalifikowanego medycznego personelu nielekarskiego, jak higienistka stomatologiczna czy asystentka stomatologiczna.

- Papierowe kserówki i tradycyjne notatki powoli odchodzą do lamusa. Tablet to dobra alternatywa – ułatwia nie tylko sporządzanie notatek, ale i gromadzenie materiałów przydatnych na zajęciach - przekonuje dyrektor marketingu i sprzedaży TEB Edukacja.

W tablecie zainstalowany jest system operacyjny Android w wersji 4.0. Mobilny internet dostępny przez całą dobę, natomiast miesięczny limit przesyłu danych to aż 3GB. Tablety z mobilnym internetem i materiałami dydaktycznymi można nabyć za 0 zł, 35 lub 65 zł miesięcznie. Cena uzależniona jest od lokalizacji placówki i wybranego zawodu.

Sieć szkół policealnych TEB Edukacja działa w 47 miastach. Wszelkie informacje dotyczące e-pakietu oferowanego w sieci szkół policealnych oraz lista kierunków z cenami dostępna jest na stronie http://epakiet.teb.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TEB Edukacja sp. z o.o.
http://teb.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    kingkong 2012-07-04 11:54:08

    z tego wszystkiego najbardziej mi odpowiada technik farmaceutyczny, opłacalny zawód


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »