Technologie » Internet

NetArt po raz kolejny podwyższa parametry serwerów!

NetArt po raz kolejny podwyższa parametry serwerów!
Zobacz więcej zdjęć »
NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, po raz kolejny podniósł parametry swoich serwerów. Tym razem zmiany dotyczą serwerów wirtualnych Provider oferowanych w serwisie serwery.pl. Od teraz Klienci NetArt mogą korzystać z serwerów o ponad dwukrotnie wyższych parametrach niż dotychczas.

To już kolejna zmiana parametrów serwerów oferowanych przez NetArt. W maju tego roku firma podniosła również możliwości serwerów Active dostępnych w serwisie nazwa.pl. Usługi serwisu serwery.pl to nowoczesne serwery wirtualne przeznaczone głównie do zastosowań biznesowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, firma zdecydowała się na podniesienie parametrów o 150%. Powierzchnia dyskowa serwerów Provider10+ została podniesiona do 25GB (wcześniej 10GB), natomiast serwerów Provider30+ do 50GB (wcześniej 25GB). W przypadku obu serwerów uległ też zmianie transfer, którego wartość wynosi 5000GB (wcześniej 2000GB). Dodatkowo wprowadzonym parametrem jest czas użycia systemu, który gwarantuje Klientom użytkowanie określonej wartości użycia procesora dla wszystkich elementów usługi.

Jak komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl : „Kolejna zmiana parametrów naszych serwerów, to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy wykorzystują usługi do działań biznesowych i cenią sobie wydajność serwera. Wyższa wartość dwóch najważniejszych parametrów hostingu, jakimi są powierzchnia dyskowa i transfer, niewątpliwie ułatwi naszym obecnym, ale i przyszłym Klientom, jeszcze efektywniejsze korzystanie z usługi. Serwery Provider gwarantują Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie działalności on-line”.

Warto podkreślić, że wprowadzone zmiany nie wiążą się z podniesieniem cen serwerów Provider, a z nowych parametrów będą mogli skorzystać także obecni ich posiadacze. Dla nowych Klientów w dalszym ciągu dostępna jest promocja, w której przez pierwszy, kwartalny okres abonamentowy można testować usługę po obniżonej cenie bez żadnych zobowiązań dotyczących kolejnego okresu użytkowania. „Niska cena w połączeniu z wysokimi parametrami usługi, intuicyjnymi aplikacjami do zarządzania usługą, a także profesjonalna obsługa techniczna z pewnością pozwolą wielu firmom na prowadzenie zaawansowanych działań biznesowych w Internecie. Naszym celem jest ułatwienie tych działań poprzez ciągłe doskonalenie usług hostingowych” - dodaje przedstawiciel NetArt.

Niewątpliwym atutem serwerów serii Provider jest bezpłatne oprogramowanie do zarządzania usługami : Net.Admin – panel do zarządzania serwerem, Active.mail– specjalne narzędzie do obsługi poczty e-mail, Domain.admin – panel do zarządzania pojedynczą domeną oraz User.admin – aplikacja do zarządzania pojedynczym kontem użytkownika. Do serwerów wirtualnych można zamówić również bezpłatne usługi dodatkowe, takie jak anonimowy serwer FTP, pozwalający udostępnić część swoich zasobów do ogólnego użytku oraz SSL na WWW, umożliwiający obsługę bezpiecznych połączeń dla stron WWW.

Firma zapewnia swoim Klientom maksymalne bezpieczeństwo i stabilność serwera poprzez regularne wykonywanie kopii zapasowej oraz nowoczesny system antyspamowy i antywirusowy. Jako lider na polskim rynku hostingowym, NetArt nieustannie wdraża nowe pomysły i wyznacza trendy wśród innych usługodawców.

Więcej o nowych parametrach serwerów Provider można przeczytać na Blogu NetArt:

http://blog.netart.pl/2010/10/06/nowe-parametry-serwerow-provider/Informacje o firmie NetArt:

NetArt istnieje od 1997 roku zapewniając kompleksową obsługę Klientów w zakresie rejestracji oraz pośrednictwa sprzedaży domen internetowych. Świadczy także usługi hostingu oraz tworzenia Stron WWW. Liczba 500 tys. obsługiwanych domen daje firmie NetArt niekwestionowaną pozycję lidera polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych. Przekłada się to na około 30% udział w rynku komercyjnych usług internetowych w Polsce i ponad 300 tys. obsługiwanych Klientów.

NetArt jest największym w Polsce pracodawcą wśród firm świadczących usługi rejestracji domen i hostingu oraz jednym z największych, polskich pracodawców w branży internetowej – zatrudnia ponad 200 osób.

Najwyższa jakość obsługi Klienta potwierdzona została Godłem „Firma Przyjazna Klientowi”, nadanym firmie NetArt przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

NetArt jest partnerem NASK oraz EURid. Jako pierwszy polski rejestrator otrzymał także akredytację ICANN, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo obsługiwanych domen.

NetArt świadczy usługi hostingowe w oparciu o własne Data Center zlokalizowane w Krakowie. Własna infrastruktura zapewnia niezależność od zewnętrznych operatorów telekomunikacyjnych gwarantując niezawodność działania bliską 100%.

Najwyższą jakość obsługi Klienta, umożliwia system CRM zapewniający automatyczne oraz bezpieczne zamawianie usług 24h/dobę. System jest zintegrowany z najważniejszymi kanałami płatności dostępnymi w Internecie, zapewniając uruchamianie usług w trybie on-line. Wysoka wydajność CRM umożliwia obsługę ponad 1 miliona transakcji rocznie.

Usługi świadczone przez NetArt dostępne są w serwisach produktowych: nazwa.pl, serwery.pl oraz interactive.pl.


Informacji dla mediów udziela:
Natalia Niebielska
Kierownik Sekcji Public Relations
e-mail: natalia.niebielska@netart.pl
tel.: 12 424 40 05Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »