Technologie » Internet

Serwis nazwa.pl obniża ceny rejestracji domen .eu i globalnych

Serwis nazwa.pl obniża ceny rejestracji domen .eu i globalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Od 30 września serwis nazwa.pl umożliwia Klientom zarejestrowanie domeny europejskiej oraz domeny należącej do grupy domen globalnych w atrakcyjnych cenach. Pozwalają na to dwie wprowadzone równolegle promocje: "Domeny bez granic! Domena .eu za 0 zł" oraz "Domeny bez granic! Domeny globalne za 9,90"

Promocja "Domeny bez granic! Domena .eu za 0 zł" pozwala pozyskać adres WWW zwieńczony końcówką .eu za darmo zarówno firmom, jak i osobom fizycznym. Serwis nazwa.pl nie wyznaczył daty zakończenia promocji. Dlatego każda firma, która chciałaby, aby do jej strony WWW prowadziła europejska domena nie powinna zwlekać z decyzją o rejestracji.

Od chwili zaprezentowania europejskiego rozszerzenia i umożliwienia jego swobodnej rejestracji obserwujemy duże zainteresowanie końcówką .eu. W przeciągu nieco ponad 3 lat rejestr domen EURid może pochwalić się ponad 3,2 mln zarejestrowanych domen. Niemały udział w tym wyniku mają domeny zarejestrowane w Polsce, których liczba w ostatnim miesiącu przekroczyła 200 tys. Znaczenie domeny .eu doceniły przede wszystkim przedsiębiorstwa, które coraz częściej otwierają się na Europę i rozpoczynają ekspansje na unijny rynek. Adres WWW oparty o domenę europejską ułatwia dostęp do witryny przedsiębiorstwa, bez względu na kraj pochodzenia Internatu potencjalnego klienta." - mówi Daniel Kotyras - Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt. „To już kolejna odsłona promocji, dzięki której klienci serwisu nazwa.pl mogą zdobyć domenę .eu całkowicie za darmo. Poprzednie akcje cieszyły się dużym powodzeniem. Przewidujemy, że tym razem będzie podobnie."

Druga promocja "Domeny bez granic! Domeny globalne za 9,90 zł", to możliwość utworzenia adresu WWW, który będzie zawierał rozszerzenie .com, .org, .net, .info lub .biz. Przez cały październik z promocji będzie mógł skorzystać każdy Klient, posiadający status firmy. Szeroki wybór domen objętych promocją gwarantuje, że każde przedsiębiorstwo może dobrać końcówkę, idealnie pasującą do profilu prowadzonej działalności.

Rozszerzenia, które zaliczają się do domen globalnych cały czas cieszą się niesłabnącym powodzeniem, stanowiąc najliczniejszą grupę domen na świecie. Samych domen .com zarejestrowanych jest blisko 87 mln. Dzięki temu jest ona najlepiej rozpoznawalnym rozszerzeniem dla wszystkich użytkowników Internetu, a tym samym jest głównym obiektem zainteresowania każdej firmy, działającej na rynku międzynarodowym lub planującej ekspansję w bliższej lub dalszej przyszłości." - mówi Kotyras.

Promocje domen globalnych oraz domen .eu są szansą dla każdego przedsiębiorstwa, które docenia wagę reklamy swoich usług w Internecie, a jednocześnie chce minimalizować koszty. Promocyjna cena powinna zainteresować przede wszystkim firmy działające w sektorze małej i średniej przedsiębiorczości, a także te, które dopiero mają zamiar wykorzystać potencjał Internetu w prezentowaniu swojej oferty. Każde przedsiębiorstwo, które zdecyduje się skorzystać z obu promocji, może za jedyne 9,90 zł netto zarejestrować pakiet domen, którego regularna cena wyniosłaby 100 zł netto.

Po więcej informacji zapraszamy na Blog NetArt: http://blog.netart.pl/2010/09/30/domeny-bez-granic/

Informacje o firmie NetArt:

NetArt istnieje od 1997 roku zapewniając kompleksową obsługę Klientów w zakresie rejestracji oraz pośrednictwa sprzedaży domen internetowych. Świadczy także usługi hostingu oraz tworzenia Stron WWW. Liczba 500 tys. obsługiwanych domen daje firmie NetArt niekwestionowaną pozycję lidera polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych. Przekłada się to na około 30% udział w rynku komercyjnych usług internetowych w Polsce i ponad 300 tys. obsługiwanych Klientów.

NetArt jest największym w Polsce pracodawcą wśród firm świadczących usługi rejestracji domen i hostingu oraz jednym z największych, polskich pracodawców w branży internetowej - zatrudnia ponad 200 osób.

Najwyższa jakość obsługi Klienta potwierdzona została Godłem „Firma Przyjazna Klientowi", nadanym firmie NetArt przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

NetArt jest partnerem NASK oraz EURid. Jako pierwszy polski rejestrator otrzymał także akredytację ICANN, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo obsługiwanych domen.
NetArt świadczy usługi hostingowe w oparciu o własne Data Center zlokalizowane w Krakowie. Własna infrastruktura zapewnia niezależność od zewnętrznych operatorów telekomunikacyjnych gwarantując niezawodność działania bliską 100%.

Najwyższą jakość obsługi Klienta, umożliwia system CRM zapewniający automatyczne oraz bezpieczne zamawianie usług 24h/dobę. System jest zintegrowany z najważniejszymi kanałami płatności dostępnymi w Internecie, zapewniając uruchamianie usług w trybie on-line. Wysoka wydajność CRM umożliwia obsługę ponad 1 miliona transakcji rocznie.
Usługi świadczone przez NetArt dostępne są w serwisach produktowych: nazwa.pl, serwery.pl oraz interactive.pl.


Informacji dla mediów udziela:

Beata Mosór

Kierownik Sekcji Public Relations

e-mail: beata.mosor@netart.pl

tel.: 12 424 40 05Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »