Firma » Biznes

Newsweek i Angora zyskały

W segmencie tygodników opinii w pierwszym kwartale br. tylko „Newsweek Polska” poprawił sprzedaż wobec tego okresu ub.r.

W grupie tygodników z przedrukami lepiej sprzedawał się „Tygodnik Angora” – podaje serwis www.press.pl, powołując się na dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Od stycznia do marca br. średnie rozpowszechnianie płatne razem lidera segmentu tygodników opinii „Polityki” wyniosło 134 339 egz. (spadek o 9,4 proc. w porównaniu z pierwszym kwartałem ub.r.). Drugi był „Newsweek Polska” z wynikiem 107 672 egz. (wzrost o 1,59 proc.), a na trzecim – „Wprost” – 79 603 egz. (spadek o 28,54 proc.).

W pierwszym kwartale br. publikujący przedruki z prasy polskiej i zagranicznej „Tygodnik Angora” ze średnim rozpowszechnianiem płatnym razem 335 124 egz. poprawił wynik o 6,28 proc. Natomiast sprzedaż „Forum” przedrukami z prasy zagranicznej spadła o 2,2 proc., średnio do 17 515 egz.

Rynek PrasowyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »