Technologie » Telekomunikacja

NextiraOne nagrodzona przez Genesys

NexitraOne Polska odebrała nagrodę Genesys Best Performing Partner w regionie Europy Centralnej. Prestiżowe wyróżnienie przyznane zostało w uznaniu sukcesów w sprzedaży i wdrażaniu rozwiązań contact center firmy Genesys na rynku polskim i europejskim.

NextiraOne Polska jako wieloletni i doświadczony partner Genesys realizuje zaawansowane technologicznie wdrożenia, wspierające wielokanałową i kompleksową obsługę klienta oraz związane z tym procesy dotyczące zarządzania czasem pracy i inteligentnej dystrybucji zadań w contact center. Przykładowe wdrożenie - rozwiązanie intelligent Workload Distribution (iWD) dla T-Mobile Polska prezentowane było na wrześniowej konferencji G-Force, dorocznym spotkaniu partnerów i klientów firmy Genesys. W trakcie G-Force NextiraOne odebrała nagrodę Best Performing Partner CE.

„Jesteśmy bardzo dumni z przyznanej nam przez Genesys nagrody Best Performing Partner, która jest potwierdzeniem skuteczności naszych działań. Zbudowaliśmy mocny zespół składający się z doświadczonych i certyfikowanych ekspertów Genesys, a nasza wiedza i kompetencje w zakresie rozwiązań contact center są unikalne na rynku. Ponadto bliska współpraca z Genesys umożliwia NextiraOne oferowanie wielu zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań takich, jak np. intelligent Workload Distribution (iWD) czy Cross Chanel Communications (komunikacja międzykanałowa), które przynoszą klientom wymierne korzyści biznesowe.” – powiedział Piotr Żygadło, Dyrektor Handlowy Grupy Produktowej Contact Center i Aplikacje, NextiraOne Polska.

Best Performing Partner CE to kolejna nagroda potwierdzająca potencjał i doświadczenie firmy NextiraOne Polska we wdrażaniu rozwiązań Genesys. Do tej pory firma była już nagradzana przez Genesys m.in. za najwyższy poziom realizacji nowatorskich projektów, znaczący wkład w sprzedaż rozwiązań Genesys Express dla średnich przedsiębiorstw oraz silną pozycję w obszarze integracji dużych contact center.

Współpraca z NextiraOne jest dla Genesys bardzo cenna i wartościowa. NextiraOne jako jedyny w tej części Europy partner z najwyższym statusem partnerskim jest jednocześnie jednym z największych i najbardziej innowacyjnych partnerów naszej firmy w obszarze EMEA. Nagroda Best Performing Partner dla NextiraOne Polska jest dla jej klientów gwarancją najwyższego poziomu wiedzy i usług w obszarze oferowanego portfolio rozwiązań Genesys.” – powiedział Marcin Spychała, Senior Account Executive, Genesys.

NextiraOne zatrudnia ponad 100 certyfikowanych ekspertów rozwiązań Genesys w całej Europie. Jako jeden z największych i najbardziej innowacyjnych partnerów Genesys w obszarze EMEA wyróżnia się bogatą listą referencyjną obejmującą także wiele międzynarodowych projektów, w tym wdrożenia z obszaru iWD, SIP oraz optymalizacji pracy.

NextiraOne w Polsce legitymuje się statusem Gold Certified Genesys Partner.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »