Dom » Wnętrza

Nie wiesz, jak urządzić „Kuchnię Twoich marzeń”? Zapraszamy na webinar Castoramy

Nie wiesz, jak urządzić „Kuchnię Twoich marzeń”?  Zapraszamy na webinar Castoramy
Zobacz więcej zdjęć »
Już 12 czerwca o godzinie 14.00 odbędzie się inspirujące spotkanie online z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej. Podczas organizowanego przez Castoramę webinaru, zaproszeni goście powiedzą o najnowszych trendach w urządzaniu kuchni

oraz zaprezentują najnowsze rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jeśli zatem właśnie wprowadzasz zmiany w swojej kuchni lub planujesz je w niedalekiej przyszłości i szukasz inspiracji, to wydarzenie jest dla Ciebie!

 

·         Jakie są najsilniejsze trendy kuchenne 2022?

·         Jakie są podstawowe zasady w projektowaniu funkcjonalnej kuchni i jakie błędy są najczęściej popełniane?

·         Meble modułowe Castoramy – odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów

·         Czy kuchnia może byś urządzona w sposób ekologiczny?

 

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą eksperci:

·         Daria Ładocha, prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek, która poprowadzi rozmowę.

·         Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, historyczka sztuki, redaktorka naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu urządzamy.pl. Wnętrza postrzega jako odbicie zmieniającego się stylu życia, potrzeb użytkowników i relacji społecznych.

·         Jakub Kłęczek, architekt  w biurze projektowym Innovation + Interiors, ekspert i doradca Castorama Polska. Jego główną domeną w projektowaniu jest uzyskanie funkcjonalności i niebanalnej estetyki we wnętrzach.

 

Podczas webinaru nastąpi rozwiązanie konkursu, w którym Castorama zapraszała do podzielenia się tym, jak wygląda nasza kuchnia, i jak chcielibyśmy ją odmienić. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione trzy prace, które Castorama Polska nagrodzi voucherami o wartości 10, 5 oraz 2 tysiące złotych. Zdobywca nagrody głównej otrzyma również wyjątkowy projekt kuchni przygotowany przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka. Dodatkowo, podczas webinaru będzie można wygrać bony o wartości od 50 do 250 zł do zrealizowania w sieci sklepów Castorama.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czołowe tytuły wnętrzarskie m.in.: M jak Mieszkanie, urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, Wnętrza Domów, Domosfera.pl czy Ekspert Budowlany oraz miesięcznik Claudia.

 

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku: webinar "Kuchnia Twoich marzeń"

 

Link do transmisji na żywo będzie umieszczony na stronie wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na profilu Castoramy na Facebooku.

 

Start: 12 czerwca o 14:00! Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »