Dom » Wnętrza
Niebanalna łazienka na poddaszu wg SANPLAST SA
Zobacz więcej zdjęć » |
Poddasze jest efektownym oraz niebanalnym miejscem, aby zaprojektować łazienkę. Skośne ściany mogą być atutem, gdy pod oknami, umiejscowi się wannę. Przestrzeń nabiera stylu i sprawia wrażenie luksusu i relaksu, na który może pozwolić sobie domownik.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Nowoczesne budownictwo daje do zrozumienia, że eksperymenty i niekonwencjonalne rozwiązania to już codzienność. Zaprezentowane projekty to potwierdzają. Poddasze jest nietypowe i sposób aranżacji takiego wnętrza pobudza wyobraźnię. Doskonale sprawdzi się tutaj wanna przyścienna lub wolnostojąca. Usytuowanie jej przy oknie jest rozwiązaniem idealnym, które pozwoli jeszcze mocniej zrelaksować się w czasie kąpieli. W pomieszczeniu znalazło się miejsce zarówno dla kabiny prysznicowej, jak i dla wanny. I to właśnie ona odgrywa tu kluczową rolę. Dodaje uroku i delikatności. Przez dużą dawkę naturalnego światła, czas spędzony na kąpielowym odprężeniu i pielęgnacji jest przyjemniejszy.
Optyczne powiększenie przestrzeni i maksymalne jej wykorzystanie
Jasna kolorystyka wnętrza, duże, prostokątne okna i rozkład urządzeń przy ścianach daje nam receptę na optyczne powiększenie przestrzeni. Należy jednak pamiętać, żeby nie przytłoczyć takiego pomieszczenia. Stawiając na jasne kolory, dobrym pomysłem może być połączenie ich z ciemniejszymi elementami. Dzięki takiemu zabiegowi wanna narożna została doskonale wyeksponowana. To ona króluje w pomieszczeniu, stanowiąc jego centralny punkt. W kolejnej aranżacji wanna wyłania się jakby z otchłani, tworząc doskonałe miejsce kąpielowych przyjemności. Dopasowanie obudowy wanny do ściany, kontrastuje z resztą pomieszczenia.
W obu aranżacjach wszystko ma swoje miejsce. Współgra ze sobą tworząc niebanalne, komfortowe pomieszczenie kąpielowe. Tu każdy znajdzie miejsce dla siebie. Dopasowana kabina prysznicowe stanowi jedynie dopełnienie aranżacji.
Pamiętajmy jednak, że „mniej znaczy więcej” i nawet przy wielkościowo dużej powierzchni trzeba mieć na uwadze każdy detal.
Nadesłał:
Arni
|
Komentarze (0)