Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Niebezpieczne toksyny

Niebezpieczne toksyny
Zobacz więcej zdjęć »
Czy wiesz jak groźne dla zdrowia są wszechobecne toksyny? Trujące, toksyczne zagrożenie dotyka dosłownie wszystkich, dlatego warto sięgnąć po preparat Saluran, który poprzez oczyszczenie organizmu z toksyn wpłynie na poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia.

  Czy wiesz, że toksyny to groźne trucizny, które niestety znajdują się w naszym najbliższym otoczeniu? Są wszędzie, w wodzie, glebie i żywności. Różne szkodliwe substancje chemiczne wnikają do naszego organizmu przez skórę, płuca, układ pokarmowy i po prostu nas trują. To niebezpieczne dla zdrowia a nawet życia, bo toksyny to trucizny, które po wchłonięciu do organizmu mogą zaburzać jego funkcjonowanie, a w niektórych przypadkach prowadzić nawet do śmierci.

   Często nie zdajemy sobie sprawy, jakie to groźne a powinniśmy mieć świadomość, że problem zanieczyszczenia organizmu przez toksyny dotyczy każdego z nas i to bez wyjątku. Większości z nas trucizna kojarzy się z bardzo obcą i niedostępną substancją taką jak arszenik lub strychnina, tym czasem poważnym zagrożeniem dla ludzkiego organizmu są toksyny występujące najczęściej w bardzo małych dawkach o różnym stężeniu oddziaływujące na ludzki organizm przez długi, wieloletni okres czasu. Skupiska szkodliwych toksyn są dosłownie wszędzie. Najczęściej spotykanymi toksynami są pestycydy, węglowodory lub dioksyny. Powstają one w wyniku spalania śmieci lub zanieczyszczeń powodowanych odpadami przemysłowymi. Nawet pralnie chemiczne lub ścieranie opon samochodowych w trakcie ruchu ulicznego są w stanie toksycznie zagrozić naszemu zdrowiu. To oczywiście nie wszystko, w naszym otoczeniu i pożywieniu występuje wiele toksycznych substancji, miedzy innymi są to metale takie jak glin, ołów i kadm. Glin występuje w warzywach pochodzących z zakwaszonych gleb a te niestety stanowią ponad połowę gleb w Polsce, można wiec sobie wyobrazić jak często jemy zanieczyszczone warzywa. Glin, czyli po prostu aluminium kryje się także w napojach w puszkach, potrawach pieczonych w folii aluminiowej w pieczywie i proszkach do pieczenia. Jego podwyższona zawartość w organizmie zaburza pamięć i może prowadzić do Alzheimera. Groźny kadm zawarty jest w spalinach i dymie z papierosów, szkodzi miedzy innymi na nerki i prowadzi do nowotworów. Ołów, który do niedawna był składnikiem benzyny jest także bardzo niebezpieczny a jego podwyższona zawartość w organizmie może uszkodzić wątrobę, nerki i mózg. Martwiącym jest fakt, iż ołów jest obecny w niektórych kosmetykach lub farbach do włosów. Zagrożenia wynikające z trujących związków chemicznych obecnych w naszym środowisku, jak i same związki można wymieniać w nieskończoność. Zła dieta i stres także prowadza do kumulowania toksyn. Warto wiedzieć, że pierwszymi objawami nagromadzenia toksyn w organizmie jest ogólne przemęczenie, obniżenie sprawności fizycznej i psychicznej, zły nastrój, problemy z koncentracją, bóle głowy, choroby skóry, obniżenie odporności oraz alergie.

   W związku z tym dotykającym nas wszystkich toksycznym zagrożeniem warto zapoznać się z metodami oczyszczania organizmu z toksyn, i podjąć takie działania, które na pewno wpłyną na poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia. Jest kilka metod oczyszczania organizmu z toksyn, kuracje oczyszczające należy przeprowadzać rocznie minimum cztery razy najlepiej na przełomie pór roku. Oczyszczanie organizmu za pomocą ziół wykazujących działanie saluretyczne, czyli takie, które powoduje usuwanie przez nerki jonów sodu i potasu, a wraz z nimi wody działa moczopędnie i przeciwobrzękowo. Działanie saluretyczne wykazuje miedzy innymi korzeń mniszka, ziele skrzypu i korzeń pokrzywy. Ekstrakty tych roślin połączone zostały w preparacie Saluran Vitana o działaniu mającym na celu usuniecie i oczyszczenie organizmu z toksyn. Saluran wzbogacony jest także innymi składnikami wspomagającymi wydalanie wody a wraz z nią zbędnych postmetabolicznych substancji i niebezpiecznych toksyn. Wygodny w użyciu Saluran Vitana skutecznie oczyszcza organizm z nagromadzonych trujących substancji. Warto sięgnąć po ten preparat i sprawić sobie kurację, która z pewnością doprowadzi do detoksykacji i wiążącego się z nią lepszego samopoczucia, poprawy witalności i koncentracji, lepszego trawienia, poprawy wyglądu i cery. Nie warto bagatelizować problemu, który dotyka nas wszystkich i powoli truje nas dzień po dniu, toksyny są naprawdę niebezpieczne a przez to, że otaczają nas i atakują z każdej strony trudno ich tak naprawdę unikać.

 

Marka: Vitana, Opakowanie: 60 tabletek, Cena: ok. 25 zł

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »