Dom » Budownictwo

Nieskończona możliwość zastosowań sieciowego Multievo™

Nieskończona możliwość zastosowań sieciowego Multievo™
Zobacz więcej zdjęć »
Black & Decker wprowadził na rynek sieciową wersję elektronarzędzia Multievo™ z nowymi głowicami. Udoskonalone Multievo™ jest w stanie wykonać właściwie niezliczoną liczbę różnorodnych prac remontowo-montażowych.
MultievoTM model MT350K to sieciowa wersja dobrze znanego majsterkowiczom, innowacyjnego elektronarzędzia Black & Decker z opatentowanym systemem łatwej, szybkiej i beznarzędziowej wymiany głowic roboczych. MultievoTM przeznaczone jest do wykonywania kompletnych prac remontowych, takich jak np.: wiercenie, wiercenie z udarem, wkręcanie, piłowanie, wyrzynanie, cięcie, szlifowanie, skrobanie, pompowanie (np. opon), jak i obróbki drewna. MT350K zawdzięcza tak szerokie pole zastosowań jeszcze większej niż dotychczas liczbie wymiennych głowic roboczych.

Zestaw startowy MultievoTM MT350K zawiera głowicę wiertarsko-wkrętarską do wiercenia otworów w drewnie (do 25 mm), metalu (do 10 mm) oraz wkręcania w te materiały różnych rodzajów bitów. Zestaw podstawowy można uzupełnić jeszcze o osiem innych głowic umożliwiających wykonywanie pozostałych prac remontowo-montażowych.

MultievoTM model MT350K wyposażono w silnik o mocy 300W pozwalający na wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań. Dzięki niemu elektronarzędzie osiąga prędkość 700 obrotów na minutę, co w połączeniu z 10-stopniowym ustawianiem momentu obrotowego umożliwia płynną zmianę prędkości pracy, wszechstronność wykorzystywania oraz zachowanie pełnej kontroli nad elektronarzędziem.

Atutami MultievoTM są także: ogumowana rękojeść gwarantująca stabilność pracy, wbudowany w nią uchwyt na bit uzupełniony podwójną końcówką wkrętarską, 3 metrowy kabel zasilający pozwalający na swobodne poruszanie się po obszarze roboczym oraz kompaktowa konstrukcja i niski ciężar zwiększające wygodę obsługi MT350K.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »