Dom » Budownictwo

Niezbędnik architekta - baza materiałów na www.tece.pl

Niezbędnik architekta - baza materiałów na www.tece.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Wychodząc naprzeciw potrzebom architektów, firma TECE przygotowała bezpłatną aplikację umożliwiającą pobranie plików DWG oraz brył 3D głównych produktów i rozwiązań instalacyjnych marki TECE.
Po zalogowaniu się na stronie firmowej znanego producenta armatury łazienkowej i rozwiązań instalacyjnych - www.tece.pl - architekci uzyskają dostęp do bazy materiałów. Mogą one stać się inspiracją przy tworzeniu wyjątkowych projektów nowoczesnych i eleganckich wnętrz salonów kąpielowych.

Innowacyjna aplikacja dostępna na stronie www.tece.pl/Do pobrania/DlaArchitektow - to narzędzie dedykowane architektom, którzy szukają estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań instalacyjnych i sanitarnych. Zgodnie z zamysłem firmy TECE, udostępnione zarejestrowanym użytkownikom serwisu projekty, mają pełnić rolę użytecznego narzędzia przy twórczej pracy, ale również stanowić zachętę do poznania szerokiej oferty produktów marki TECE.

Inspiracja w zasięgu ręki
Aplikacja na stronie www.tece.pl/Dopobrania/Dla Architektow - jest niezwykle intuicyjna w obsłudze. Dostęp do repozytorium plików DWG oraz modeli brył produktów, wykonanych w programie 3DS max we wszelkich dostępnych formatach, wymaga jedynie zalogowania się w serwisie. Po sprawnej rejestracji architekci mogą swobodnie korzystać z udostępnianych przez firmę TECE materiałów. Wśród plików DWG znajdują się modele dwu i trójwymiarowe odwodnień liniowych TECEdrainline, termianalu WC TECElux oraz stelaży podtynkowych TECEprofil. Projektanci mogą również pobrać trójwymiarowe rzuty przycisków spłukujących z serii TECEloop, TECEplanus oraz TECEsquare. Możliwość dokładnego przyjrzenia się poszczególnym elementom systemu instalacji, czytelne opisy oraz wizualizacje ułatwią stworzenie niebanalnej koncepcji, która w równym stopniu uwzględnia praktyczne, jak i estetyczne aspekty projektu.

„Niezwykle istotną rolę w tworzeniu efektownych projektów pełnią odpowiednie narzędzia pracy. Architekci skupieni na kreowaniu nowoczesnych projektów wnętrz takie wsparcie techniczne otrzymują od firmy TECE. Udostępnione na naszej stronie internetowej materiały mają być dla nich zarówno pomocą jak i inspiracją" - mówi Aleksandra Dac z firmy TECE.

Aplikacja dostępna dla architektów na stronie www.tece.pl stworzona została po to, by ułatwić pracę koncepcyjną architektom. Projekty łazienek i przestronnych salonów kąpielowych, uwzględniające rozwiązania marki TECE, z pewnością pozwolą stworzyć szerokie spectrum możliwości aranżacyjnych, które zyskają uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.
"TECE" Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 61
57-100 Strzelin
tece@tece.pl
www.tece.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »