Dom » Budownictwo

Nieźle zamieszasz ze STANLEY FATMAX®

Nieźle zamieszasz ze STANLEY FATMAX®
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa, profesjonalna mieszarka FME190 STANLEY FATMAX® dostosowana do ciężkich warunków remontowo-budowlanych to idealny pomocnik w rozrabianiu farb, zapraw tynkowych, czy klejów.

Najważniejszą cechą elektronarzędzi budowlanych jest wytrzymałość.Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® to pod tym względem najlepszy wybór dla fachowców. Ich1600 W silnikiz dwubiegową regulacją prędkościumożliwiają mieszanie nawet bardzo suchych zapraw bez przeciążania urządzenia. Służy do tego pierwszy bieg osiągający prędkość do 480 obr./min. Drugi - do 800 obr./min jest natomiast przeznaczony do mokrych. Pracę ułatwia poprawiający kontrolę i komfort uchwyt typu „D".Mieszarki FME190 STANLEY FATMAX® przydadzą się zwłaszcza podczas prac murarskich i wykończeniowych, w tym np. przy układaniu płytek, gdzie kluczowe jest szybkie rozrobienie kolejnych partii spoin.

Nowe mieszarki STANLEY FATMAX®z mieszadłem do zapraw, uchwytem M14 (fi140 mm) oraz 4-metrowym kablem zasilającym są już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych na terenie całej Polski. Sugerowana cenaFME190 to około 789 zł.

Dane techniczneFME190 STANLEY FATMAX®:

Moc

1600 W

Prędkość bez obciążenia

0-480 lub 0-800obr/min

Masa

5,1 kg

Długość

340 mm

Cena brutto

789 zł

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »