Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Niezwykłe przygody Pipi – teatrzyk dla dzieci w Galerii Łomianki

Niesamowite przygody głównej bohaterki i pełna humoru zabawa czekają na widzów kolejnego rodzinnego spektaklu teatralnego w Galerii Łomianki. W najbliższą sobotę 6 lipca o godzinie 13.00 i 15.00 będzie można obejrzeć przedstawienie pt. „Nadchodzi Pipi”. Wstęp wolny.

Szukacie pomysłów na to, jak spędzić sobotnie popołudnie razem z dziećmi? Podwarszawska Galeria Łomianki zaprasza na kolejne rodzinne przedstawienie teatralne. W pierwszą sobotę lipca o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00 będzie można obejrzeć przedstawienie pt. „Nadchodzi Pipi”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Scenariusz teatrzyku jest inspirowany tekstem Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład”. Pipilotta Wiktualia Firanella Złotomonetta Pończoszanka, sprytna i rezolutna dziewczynka mieszka sama w willi Śmiesznotce i czeka na powrót taty. Podczas jego nieobecności przeżywa wiele przygód. Bawi się między innymi w berka z policjantem, ucząc go przy tym angielskich nazw dzikich zwierząt. Przenosi się również do amerykańskiej szkoły, gdzie tańczy cha-chę, budząc zdziwienie wszystkich obserwujących. Inne zaskakujące przygody głównej bohaterki będzie można poznać podczas teatrzyku.

Oto program kolejnych spektakli w Galerii Łomianki:

·       3 sierpnia – Legendy o Wiśle

·       7 września – Pinokio

·       5 października – Śmieciaki ratują świat

·       16 listopada – Czerwony Kapturek

·       7 grudnia – Mikołaj potrzebny od zaraz

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci pt. „Nadchodzi Pipi” odbędzie się w sobotę 6 lipca Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »