Firma » Biznes

Noble Concierge rekomenduje kolekcję Supernova

Noble Concierge rekomenduje kolekcję Supernova
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja Supernova firmy Dornbracht otrzymała rekomendację Noble Concierge w uznaniu najwyższej jakości, innowacyjności, a także wprowadzone rozwiązania ekologiczne.

Rekomendacje są przyznawane przez Noble Concierge od 2009 r. Do tej pory wyróżnienia otrzymało ponad trzydzieści marek, które w sposób szczególny zasłynęły na polskim rynku.

O tym, kto zostanie laureatem, decyduje jury, w skład którego wchodzą partnerzy firmy oraz eksperci z wybranych dziedzin. W kwietniu br. do elitarnego grona niezwykłych i cechujących się wysoką jakością produktów, usług i miejsc wyróżnionych przez Noble Concierge dołączyła kolekcja Supernova. Jury doceniło wysoką jakość armatury, jej innowacyjne wzornictwo oraz wprowadzone przez firmę Dornbracht rozwiązania techniczne, które znacznie zmniejszają zużycie wody.

„Przyznana rekomendacja jest dla nas dużym wyróżnieniem. Cieszymy się, że spośród wszystkich zgłoszonych marek jury wybrało właśnie kolekcję Supernova" - mówi Honorata Broniowska, przedstawiciel firmy Dornbracht w Polsce. - „Wyróżnienie jest uznaniem dla naszej wieloletniej pracy nad koncepcją łazienki, jako przestrzeni, w której centralną rolę odgrywa woda oraz człowiek".

Armatura Supernova przypomina precyzyjnie oszlifowany kryształ. Wrażenie wyrazistej i geometrycznej stylistyki potęgują zastosowane w tej linii błyszczące powłoki, które zaczarowują przestrzeń migotliwymi refleksami. Jedną z nich jest champagne - jasne złoto, której zewnętrzną warstwę wykonano z 22-karatowego złota. Do rzeźbiarskiego charakteru armatury nawiązuje architektura łazienki Supernova Leadbad, która została zaprojektowana jako lifestylowy mebel łączący w sobie wszystkie punkty wodne i skupiający je na najmniejszej przestrzeni.

Oprócz modelu Leadbad Dornbracht przygotował jeszcze trzy łazienki i pięć aranżacji w klasie Premium, z których każda podejmuje indywidualny trend ze świata mody oraz wzornictwa wnętrz. Przykładowo, w aranżacji Glam Style widać wyraźnie współczesną interpretację stylu glamour. Powierzchnia armatury o wysokim połysku w kolorze champagne oraz blat umywalki pokryty czarnym błyszczącym lakierem tworzą miejsce do mycia pełne stylu i elegancji, które może znajdować się bezpośrednio w sypialni lub w pokoju dziennym.
Wzornictwo linii jest dziełem Sieger Design. Architektoniczne rozwiązania dla łazienek Leadbad stworzył Mike Meiré. Wszystkie produkty są dostępne w wersjach z powłoką chromową, platynową i champagne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »