Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nosimy malucha… bez bólu!

Nosimy malucha… bez bólu!
Zobacz więcej zdjęć »
Maluchy najlepiej czują się w ramionach rodziców. Potrzeba bliskiego kontaktu z mamą i tatą, wyrażana płaczem lub marudzeniem, powinna być w pełni zaspokajana. Znajomy zapach i głos oraz bicie matczynego serca dają dziecku poczucie bezpieczeństwa i umacniają więź emocjonalną z rodzicem.

Noszenie rozwija

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Noszenie i kołysanie malucha sprzyja jego rozwojowi psychicznemu, intelektualnemu  i fizycznemu. Badania dowodzą, że dzieci często noszone na rękach szybciej zdobywają umiejętności motoryczne, są spokojne, radosne i towarzyskie. Częste przebywanie w ramionach rodziców wprowadza maluszka w świat ruchu. Dziecko uczy się reagować na zmiany położenia  w przestrzeni oraz różne napięcie mięśniowe noszącego. Zamiast biernie leżeć w łóżeczku czy wózku, aktywnie uczestniczy w życiu,  szybciej i chętniej poznaje świat.  

Najzdrowsze rozwiązanie

Nosząc malucha, dbaj kręgosłup. Jeśli pragniesz mieć bobasa zawsze blisko siebie i jednocześnie chcesz raz na zawsze pożegnać się z problemem bolących pleców – używaj nosidełka biodrowego Hipseat ze sklepu www.babymama.pl  Nosidełko biodrowe Hipseat posiada integralne siedzisko dla dziecka. Zostało  tak skonstruowane, aby odciążyć kręgosłup rodzica, a dziecku zapewnić maksimum komfortu. Hipseat wspiera plecy, eliminuje ból i zapobiega powstawaniu nowych dolegliwości. Praktyczne nosidełko biodrowe odciąża szyję, ramiona i kręgosłup, równomiernie rozkładając ciężar ciała malucha wokół talii, bioder i miednicy. Nosidełko nie krępuje ruchów malucha i umożliwia dziecku utrzymywanie nóżek i bioder w naturalnej, fizjologicznej pozycji.

 

Mamy wybierają Hipseat

Nowoczesne mamy chętnie korzystają z nosidełek biodrowych Hipseat. Nie dość, że raz na zawsze pozbywają się bólu pleców, to dodatkowo mają malucha zawsze przy sobie. Nosidełko biodrowe to idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet. Jest praktyczne i funkcjonalne. Posiada kieszonki na drobne przedmioty (karty kredytowe, prawo jazdy, dowód osobisty, pieniądze). Doskonale sprawdza się w domu i na spacerze. Dzięki specjalnemu  systemowi rzepów mamy mogą szybko i sprawnie założyć nosidełko. W ciągu 15 sekund maluch zajmuje bezpieczną pozycję blisko mamy! Nosidełko biodrowe Hipseat jest stworzone na bazie włókien Pont Condura. Dzięki temu jest solidne i wytrzymałe, wygodne i całkowicie bezpieczne dla Twojej pociechy.   

Pełne bezpieczeństwo

Stosowanie nosidełka biodrowego Hipseat to najlepsze rozwiązanie. Pediatrzy, ortopedzi  i fizjoterapeuci z całego świata są zgodni, że Hipseat jest idealnym sposobem noszenia dzieci od 6 miesięcy do 3 lat (20 kg). Gwarancję bezpieczeństwa zapewniają także testy nosidełka wykonane w Brytyjskim Instytucie Standardów.

Nosidełka biodrowe Hipseat są dostępne w sklepie www.babymama.pl  w czterech kolorach ( bordo, czarnym, niebieskim    i zielonym).

Cena nosidełka: 169 pln

Katarzyna  Pawłowska 
Pawłowska Media  
ul. E. Plater 27  m. 17
00-688  Warszawa
tel. 0602 178 731
www.pawlowskamedia.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PawłowskaMedia
http://www.pawlowskamedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »