Rozrywka i wypoczynek » Święta

Nova Centrum Edukacyjne zaprasza na Mikołajki W Blue City

Nova Centrum Edukacyjne zaprasza na Mikołajki W Blue City
Zobacz więcej zdjęć »
5-6 grudnia, jak co roku, zawita do Blue City św. Mikołaj. Tym razem w towarzyszyć mu będzie Krasnal Pixel. Dzieci będą miały malowane przez słuchaczy NOVA buźki. Będą mogły wziąć także udział w licznych zabawach oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Blue City, jak co roku, zapewnia mnóstwo atrakcji, zabawy oraz konkursów. Słuchacze Nova Centrum Edukacyjnego, w sobotę i w niedzielę od 11.30-19.00, wykonywać będą dla dzieci białe i świąteczne makijaże.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W programie przewidziano także pokaz tańca dzieci z Egurrola Dance Kids, mnóstwo atrakcji przygotowanych i prowadzonych przez aktorów z popularnego programu Budzik, w tym uwielbianego przez dzieci Krasnala Pixela.

Przez całą sobotę i niedzielę będzie trwała także akcja „Kup pluszaka dla dzieciaka” – zbiórka prezentów dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Nova Centrum Edukacyjne także włączy się do akcji, przekazując „wór” prezentów w postaci kosmetyków dla młodzieży.

W niedzielę o 16.30 podczas uroczystego finału pojawi się nasz bohater, czyli św. Mikołaj. Będzie można zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie oraz powiedzieć mu na ucho, o prezencie, jaki chciałoby się dostać pod choinkę. Święty przekaże też zebrane paczki dzieciakom z TPD.

Więcej na: www.nova.edu.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nova Centrum Edukacyjne

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »