Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowa, bezpłatna infolinia na temat koronawirusa dostępna 7 dni w tygodniu

LUX MED uruchamia ogólnopolską, powszechnie dostępną infolinię dla osób chcących pozyskać rzetelne i aktualne informacje na temat koronawirusa.

LUX MED uruchamia ogólnopolską, powszechnie dostępną infolinię dla osób chcących pozyskać rzetelne i aktualne informacje na temat koronawirusa. Konsultanci firmy odpowiedzą na pytania, poinformują o zaleceniach i wskażą drogi dalszego postępowania. Infolinia jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich, niezależnie od tego czy dana osoba posiada abonament medyczny w LUX MED, czy nie.

Jesteśmy przekonani, że w sytuacji narastającego niepokoju, jako lider prywatnej opieki medycznej w Polsce, powinniśmy wziąć współodpowiedzialność za dostarczanie aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat koronawirusa. Nasi konsultanci są do dyspozycji wszystkich zaniepokojonych mieszkańców Polski – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Infolinia dostępna jest pod numerem 22 338 1903 od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00 oraz w soboty i niedziele 7:00-21:00. 

Grupa LUX MED uruchomiła stosowne działania zapobiegawcze oraz wdrożyła rozwiązania organizacyjne na wypadek wykrycia koronawirusa u pacjenta korzystającego z opieki medycznej. Powołano specjalny zespół na bieżąco monitorujący rozwój sytuacji epidemiologicznej, regulacje i zalecenia organów państwa, jak również koordynujący działania w ramach wszystkich jednostek organizacyjnych LUX MED. Priorytetowo traktowane jest zapewnienie odpowiedniej komunikacji i wiedzy o zasadach postępowania dla pacjentów i pracowników oraz wdrożenie procedur z podwyższonym poziomem zabezpieczeń antyseptycznych.

Prowadzimy szeroko zakrojoną kampanią informacyjną na temat koronawirusa. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wiele przydatnych informacji. Przypominamy też, że pacjenci LUX MED mogą korzystać z konsultacji lekarskich za pośrednictwem rozwiązań telemedycznych - przez wideorozmowę, telefon czy czat tekstowy – dodaje Anna Rulkiewicz.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6800 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (5)

 • avatar
  ~Iga 2020-03-22 11:34:33

  Ceny są różne w zależnosci od oferty, ale na pewno można znaleźć odpowiednią cene, najtańsz zaczyna się chyba od ok 40/50zł miesięcznie.

 • avatar
  ~Magdalena 2020-03-22 11:32:27

  A ile taki pakiet może kosztować? Ktos się orientuje?

 • avatar
  ~Iga 2020-03-22 11:30:28

  Zgadzam się, że na rynku są bardzo dobre pakiety medyczne, ktore w dodatku są w przystępnej cenie. Sama też mam medipakiet i naprawdę polecam te usługę telefoniczną.

 • avatar
  ~Felicja 2020-03-06 19:16:00

  To bardzo dobra wiadomość! Ja mam Medipakiet i dzięki temu korzystam głównie z Luxmedu. Cieszę się, że dbają o pacjentów.

 • avatar
  ~Ewelina 2020-03-06 19:08:56

  Super sprawa! Ja właśnie korzystam z Luxmedu w ramach Medipakietu i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Cieszę się, że jeszcze bardziej wychodzą na przeciwko pacjentom!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »