Technologie » Komputery

Nowa brama IP Dinstar w ofercie VoIPoint

Nowa brama IP Dinstar w ofercie VoIPoint
Zobacz więcej zdjęć »
Firma VoIPoint, wyłączny dystrybutor marki Dinstar na terenie Polski, wprowadza do sprzedaży pełne portfolio produktowe tego uznanego producenta bram IP. W ofercie znajdują się bramy analogowe FXO oraz FXS, cyfrowe E1 oraz GSM.

Nowością w ofercie VoIPoint jest brama DWG2000 32GSM/CDMA, która charakteryzuje się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny.  Nowa brama  daje jeszcze większe możliwości rozbudowy systemów telekomunikacyjnych opartych o technologię IP. DWG2000 32GSM/CDMA pozwala na zintegrowanie w obrębie jednego urządzenia obsługi do 32 kart SIM. Wraz z  urządzeniem  klient otrzymuje  dostęp do innowacyjnej, hostowanej platformy do zarządzania systemami opartymi o rozwiązania serii DWG2000 – SIM CLOUD, która umożliwia łatwe i bezproblemowe  zarządzanie rozproszonymi systemami.


Specyfikacja techniczna bramy DWG2000 32GSM/CDMA:

·         Obsługa 32 kart SIM, możliwość prowadzenia do 32 rozmów jednocześnie

·         Możliwość stworzenia własnego IVR

·         Otwarte SMS API

·         Cztery zakresy częstotliwości pracy: 850/900/1800/1900 MHz

·         Obsługa SIP trunk

 

Firma VoIPoint, wiodący dystrybutor sprzętu do telefonii IP, oferuje pełne 24-miesięczne wsparcie gwarancyjne w systemie door-to-door dla produktów Dinstar. Dinstar Technologies Co. Ltd. to producent specjalistycznych rozwiązań VoIP. Jest wiodącym producentem na rynku chińskim, posiada najszerszy wybór rozwiązań w segmencie bram. Produkty firmy obejmują bramy FXO, FXS, E1 oraz GSM, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością i kompatybilnością z rozwiązaniami innych producentów. Więcej informacji http://www.dinstar.pl/

 

 

*          *          *         

O firmie VoIPoint

VoIPoint jest największym w Polsce specjalistycznym dystrybutorem sprzętu VoIP. Jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak Yealink, snom (telefony IP), Dinstar, beroNet, Portech (bramy IP) i wiele innych. Od niedawna firma wprowadziła również własną linię produktów sygnowanych logo VoIPoint. Pierwszym produktem wprowadzonym do sprzedaży jest bramka VoIPoint CVA-2S (2xFXS).

 

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/ 

Kontakt dla mediów:VoIPoint

Rafał Szeffs
Dyrektor ds. handlowych

rafal.szeffs@voipoint.pl  

tel.: 71 716 52 25

www.voipoint.pl

 

 

studio PRowokacja Agencja Public Relations

Agnieszka Burzyńska

agnieszka.b@studiopowokacja.pl
gsm: 691 91 00 37

tel.:  42 209 17 45

www.studioprowokacja.pl

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »