Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowa, dziecięca przychodnia okulistyczna Optegra już otwarta

Nowa, dziecięca przychodnia okulistyczna Optegra już otwarta
Zobacz więcej zdjęć »
Optegra Polska, największa sieć klinik chirurgii okulistycznej, otworzyła w centrum Poznania kolejną placówkę. Nowa, specjalistyczna poradnia dla dzieci dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i oferuje małym pacjentom kompleksową opiekę okulistyczną od pierwszych dni życia.

Poradnia w Poznaniu, przy ul. Krakowskiej 30, to pierwszy w Polsce ośrodek międzynarodowej sieci Optegra, stworzony wyłącznie z myślą o dzieciach, który realizuje nowoczesną opiekę ambulatoryjną. Wysokiej klasy specjaliści w przyjaznych, kolorowych wnętrzach nowego obiektu przyjmują małych pacjentów od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Zespół, w większości z 25-letnim doświadczeniem, to kadra poznańskiej kliniki Optegra, mieszczącej się przy ul. Wenecjańskiej.

Atutem przychodni Optegra, poza szeregiem udogodnień, także dla osób
z niepełnosprawnościami, jest lokalizacja - w centrum, zaledwie 100 metrów od Centrum Handlowego Stary Browar, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej i około 1,5 km od Dworca Kolejowego Poznań Główny. To znaczne ułatwienie, szczególnie dla pacjentów spoza miasta.

„Kliniki Optegra Polska działają już w 9 największych miastach Polski a w Poznaniu jesteśmy obecni od 25 lat. Oferujemy szeroki zakres diagnostyki i leczenia chorób oczu, wykonujemy ponad 2 tysiące procedur chirurgicznych rocznie, głównie w zakresie usuwania zaćmy oraz laserowej korekcji wzroku. Posiadamy kontrakt NFZ w zakresie usuwania zaćmy oraz konsultacji dzieci.  Decyzja o otwarciu nowej placówki w Poznaniu wynika ze wzrostu liczby pacjentów oraz naszych planów związanych z dalszym rozwojem specjalizacji. Od początku działalności
z troską i odpowiedzialnością traktujemy wszystkich naszych pacjentów, jednak to najmłodsi wymagają szczególnej opieki. Nowa przychodnia łączy dostęp do wysokiej klasy specjalistów, gwarantując jednocześnie spokój oraz bezpieczeństwo dzieci, które są diagnozowane
 i leczone w przyjaznych i komfortowych wnętrzach”- powiedział Roman Arkusz, dyrektor placówki Optegra w Poznaniu.

 

Optegra Polska to część międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, działających również w Wielkiej Brytanii i Czechach. W 10 nowoczesnych placówkach w największych miastach Polski zapewnia usługi w zakresie specjalistycznej chirurgii refrakcyjnej, usuwania zaćmy oraz leczenia zwyrodnienia plamki żółtej, realizowanych zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. W klinikach wykonywane są zabiegi dla pacjentów prywatnych oraz w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Obecnie Optegra Polska zatrudnia ponad 300 osób personelu medycznego.

Doceniana przez pacjentów poznańska Klinika Optegra Polska przy ulicy Wenecjańskiej
to specjalistyczna placówka ambulatoryjna oraz szpital z blokiem operacyjnym. Doświadczona kadra lekarzy, z 25-letnią praktyką w okulistyce, wykonuje rocznie ponad 2500 zabiegów chirurgicznych i może pochwalić się ponad 100 tysiącami zadowolonych pacjentów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »