Gospodarka » Narzędzia

Nowa linia elektronarzędzi profesjonalnych

Nowa linia elektronarzędzi profesjonalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Skil wprowadził we wrześniu na rynek nową linię elektronarzędzi Skil Masters, przeznaczonych dla pragmatycznych profesjonalistów.

Nowe elektronarzędzia to połączenie wytrzymałości, wydajności oraz wysokiej jakości w przystępnej cenie. Linia Skil Masters trafia w potrzeby małych ekip budowlano-remontowych wykonujących różne prace budowlane, instalacyjne, konserwacyjne i remontowe.

Nowe narzędzia są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby oferować użytkownikom profesjonalnym wytrzymałość i niezawodność. Wytrzymałość jest wpisana w koncepcję każdego narzędzia Skil Masters. Składają się na nią metalowe elementy konstrukcji wewnętrznej oraz obudowa przekładni wykonana także z metalu. Mimo wysokiej jakości wykonania, elektronarzędzia te odznaczają się bardzo przystępnymi cenami. Nowa linia profesjonalnych produktów obejmuje wszystkie główne kategorie elektronarzędzi. Kompletny asortyment produktów Skil Masters można nabyć w specjalistycznych salonach z narzędziami.

To, co wyróżnia nową linię produktów to poręczne i praktyczne opakowanie. Każde elektronarzędzie linii Skil Masters jest dostarczane wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy. Dla łatwiejszego transportu torba posiada regulowane uchwyty i pas na ramię oraz praktyczną kieszonkę z okienkiem na identyfikator narzędzia.

Historia firmy Skil sięga roku 1924, w którym zaprojektowano i wyprodukowano pierwszą elektryczną pilarkę tarczową, legendarną Skilsaw. Od tamtego czasu Skil (w 1996 roku właścicielem Skila został koncern Robert Bosch GmbH) wprowadził na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniły się do poprawy komfortu i efektywności elektronarzędzi. Skil od początku oferował i rozwijał profesjonalne elektronarzędzia. Kontynuując tą tradycję oraz obserwując potrzeby rynku wprowadził nową linię produktów profesjonalnych: Skil Masters.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »