Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowa moda na książki do słuchania!

Nowa moda na książki do słuchania!
Zobacz więcej zdjęć »
Nuży Cię ciągłe pranie, prasowanie i sprzątanie? A tu jeszcze czeka obiad do ugotowania? Marzysz o dobrej książce ale brak Ci czasu? SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! Zyskasz dwa razy więcej czasu dla siebie i twojej rodziny. Wejdź na www.dosluchania.pl i rozsłuchaj się w literaturze

Portal dosluchania.pl to sklep internetowy z pełną ofertą książek do słuchania.

Do tej pory ta forma rozrywki kojarzona była z pozycjami dla dzieci oraz dla osób niewidomych. Brak czasu, duże tempo naszego życia spowodowały, że wbrew naszej woli coraz mniej czytamy. Okazuje się jednak, że każdego dnia możemy znaleźć czas na książkę – gdyby wziąć słuchanie, a nie czytanie – bo słuchać można w autobusie i samochodzie, podczas codziennych czynności takich jak prasowanie czy zmywanie, ale także idąc z psem na spacer czy z dzieckiem na plac zabaw.

Biegasz? Czemu w tym czasie nie posłuchać dobrej książki. Miejsc i czasu na słuchanie książek jest naprawdę bardzo wiele – zależy to tylko od naszej fantazji.

Na portalu dosluchania.pl każdy znajdzie coś dla siebie: możemy wsłuchać się w świat kryminału, odkryć świat przyszłości czy znaleźć poradę jak przejść w fazę relaksu. Kobiety z pewnością chętnie zasłuchają się w literaturze współczesnej – na portalu znajdą między innymi takie tytuły jak: „Diabeł ubiera się u Prady” czy „Dom nad rozlewiskiem”.Poniżej opis jednej z propozycji dla kobiet:

 • Małgorzata Kalicińska
 • DOM NAD ROZLEWISKIEM
 • czyta: Marta Klubowicz

 • wydawnictwo: auditus
 • czas trwania: 20h 27m
 • format: mp3
 • nośnik: 2
 • typ: audiobook
 • cena detaliczna: 41.00 PLN


Kiedy Małgorzata, bohaterka powieści, będąca w wieku uznawanym teraz za mało „kreatywny”;(40+), traci świetną pracę w agencji reklamowej, wali się jej cały dotąd znakomicie poukładany świat. Próby znalezienia nowej pracy kończą się fiaskiem. Aby nie popaść w całkowitą depresję, postanawia pojechać do matki, mieszkającej na mazurskiej wsi. Gosia straciła z nią kontakt wiele lat wcześniej, kiedy była jeszcze dzieckiem. Dla dorosłej kobiety to dramatyczna decyzja, bo może się przecież okazać, że nie mają sobie nic do powiedzenia. A jednak można poukładać życie na nowo z dala od zgiełku i pędu wielkiego miasta. I odnaleźć spokój i sens w najprostszych gestach: przytuleniu, pogłaskaniu, ukołysaniu i codziennych zajęciach: w noszeniu drewna do pieca, w robieniu przetworów na zimę, w parzeniu herbaty z cytryną, we wsłuchiwaniu się w klangor żurawi. A kiedy pojawi się miłość, dostrzec ją i przyjąć albo odrzucić. Żaden z bohaterów powieści nie jest papierową postacią. To ludzie ";z cierniem w życiorysie";, ale mimo tego umiejący cieszyć się życiem. Tacy też są w wykonaniu Marty Klubowicz.


Więcej informacji:


www.dosluchania.pl

oraz

Destino Communications,

Paulina Grabara – p.grabara@destinocommunications.com,
kom. 0 609 465 666Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gfilipczak

Komentarze (2)

 • gfilipczak
  gfilipczak 2009-10-06 11:13:10

  Słucham książek podczas sprzątania, prasowania a nawet na spacerze z psem.
  Bardzo mnie to relaksuje a przy tym oszczędzam naprawde duzo czasu...

  POLECAM!!!

 • avatar
  wertutek 2009-09-29 13:40:34

  SUPER rozwiązanie!!! Zawsze mi brakowało czasu na książki...


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »