Motoryzacja » Transport

Nowa opona dostawcza STRIAL 201 – bezpiecznie i ekonomicznie zimą

Nowa opona dostawcza STRIAL 201 – bezpiecznie i ekonomicznie zimą
Zobacz więcej zdjęć »
Przeznaczona do samochodów dostawczych i vanów opona STRIAL 201 jest przystępną cenowo alternatywą dla opon całorocznych lub ponownej eksploatacji opon z poprzedniego sezonu. Model wyróżnia duża ładowność i odpowiednia wytrzymałość, co zapewnia bezpieczeństwo podróży.

STRIAL 201 to najnowsza zimowa opona dostawcza europejskiej marki segmentu ekonomicznego, dedykowana firmom transportowym, dla których efektywność kosztowa jest ważnym aspektem działalności. Opona produkowana jest w Serbii, w nowoczesnej fabryce jednego z wiodących światowych koncernów oponiarskich. Model wyróżnia solidna konstrukcja, dostosowana do dużych obciążeń. Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom uzyskuje dobre osiągi zimą, umożliwiając bezpieczne i stabilne prowadzenie pojazdu.

Oponę STRIAL 201 charakteryzuje masywny bark, który zapewnia jej trwałość i odporność na zużycie. Bieżnik pokrywa gęsta sieć lamelek, odpowiadająca za dobrą przyczepność na mokrych, ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Ich radialne ułożenie w środkowej części bieżnika, sprawia, że opona utrzymuje dobry kontakt z nawierzchnią w kluczowym obszarze. Model zaprojektowano do stosowania w krajach o surowych warunkach zimowych posiada możliwość kolcowania.

W Polsce opona dostępna jest w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od 14 do 16 cali i profilach od 80 do 60 z indeksami prędkości R-T. Cena opony 15-calowej od ok. 240www.strial.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »