Motoryzacja » Samochody

Nowa opona osobowa YOKOHAMY BluEarth-A AE-50 – doskonała przyczepność i mniejsze zużycie paliwa

Nowa opona osobowa YOKOHAMY BluEarth-A AE-50 – doskonała przyczepność i mniejsze zużycie paliwa
Zobacz więcej zdjęć »
YOKOHAMA, japoński producent opon premium, wprowadza na polski rynek letnią oponę osobową BluEarth-A AE-50. Innowacyjna konstrukcja i budowa bieżnika zapewniają mniejsze zużycie paliwa i bezpieczną jazdę, dzięki maksymalnej przyczepności na mokrej nawierzchni – klasa A dla większości rozmiarów.

Nowość YOKOHAMY na sezon lato 2015, model BluEarth-A AE-50 to opona przeznaczona do samochodów osobowych, kompaktowych oraz małych aut rodzinnych, równoważąca oszczędność paliwową i wysokie osiągi. Wykorzystane w produkcji elementy innowacyjnej technologii BluEarth, takie jak aerodynamiczna lekka konstrukcja, asymetryczna budowa bieżnika czy nowy skład mieszanki gumy, zapewniają doskonałe wyniki opony w hamowaniu na mokrej nawierzchni, świetną sterowalność i komfort jazdy.

W modelu BluEarth-A AE-50 zastosowano opatentowaną mieszankę gumy, wykorzystującą polimer, olejek pomarańczowy i podwójne cząsteczki krzemionki, odpowiedzialne za wysoką elastyczność opony i większą powierzchnię styku z nawierzchnią. gwarantujące doskonałą przyczepność i duże przebiegi. Wyposażenie bieżnika w dwa dodatkowe rowki zwiększa pewność prowadzenia po mokrej nawierzchni. Model zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy, czego potwierdzeniem jest najwyższa ocena dla parametru hamowania na mokrej nawierzchni - klasa A dla większości rozmiarów. Zastosowanie polimeru oraz aerodynamiczna konstrukcja z dodatkowymi wgłębieniami na barku opony zmniejszają opory toczenia i ograniczają zużycie paliwa.

Oponę BluEarth-A AE-50 charakteryzuje wysoka trwałość. Asymetryczny wzór bieżnika gwarantuje zwiększoną wytrzymałość opony i odporność na ścieranie, a 5-żebrowa konstrukcja zapobiega nierównomiernemu zużyciu opony, a jednocześnie przyczynia się do obniżenia poziomu hałasu w trakcie jazdy. Model BluEarth-A AE-50 zapewnia maksymalną wydajność, minimalizując jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Opona dostępna w rozmiarach 225/40R18, 235/40R18, 205/45R17, 215/45R17, 225/45R17, 225/50R17, 225/55R17, 205/55R16, 215/55R16, 205/60R16, 195/65R15

Cena opony w rozmiarze 205/55 R16 od ok. 230 zł Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »