Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowa Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia w Warszawie

Na 9 piętrze biurowca przy ul. Rondo ONZ 1 na warszawskim Śródmieściu działalność rozpoczęło nowe centrum zdrowia psychicznego.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia, wchodzącej w skład Grupy LUX MED, pacjenci mogą skorzystać z pomocy specjalistów z wieloletnim stażem, wśród których są psychiatrzy, psycholodzy, seksuolodzy oraz coachowie. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci 4 stycznia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Poradnię Harmonia wyróżnia holistyczne podejście do potrzeb i problemów pacjenta, począwszy od rozwoju osobistego po zdrowie psychiczne. W placówce można wykonać badania diagnostyczne w zakresie psychiatrii, psychologii i diagnostyki depresji. Eksperci świadczą profesjonalne usługi zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

- O swoje zdrowie psychiczne należy dbać tak samo jak o własne ciało. Depresji, czy innych zaburzeń nastroju nie wolno bagatelizować. Chcemy kompleksowo rozwiązywać problemy zdrowotne naszych pacjentów, dlatego otwieramy samodzielne centra zdrowia psychicznego pod marką Harmonia, w ramach których oferujemy szeroki zakres opieki – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Według badań sondażowych przeprowadzonych przez Kantar na zlecenie Grupy LUX MED, dotyczących wpływu pandemii wywołanej koronawirusem SARS-Cov-2 na społeczeństwo już co czwarta osoba, zapytana o pogorszenie nastroju, w czasie od marca 2020 roku, odpowiedziała twierdząco. Polacy zaobserwowali u siebie także inne objawy depresji. Pandemia COVID-19 i wprowadzany w związku z nią lockdown oraz ograniczenie kontaktów międzyludzkich może spowodować wzrost stanów depresyjnych, dlatego ważne abyśmy nie bagatelizowali objawów, a wszelkie niepokojące sygnały konsultowali ze specjalistą.

- Ważnym elementem w dbaniu o nasze zdrowie psychiczne jest samoobserwacja i świadome reagowanie na zmiany zachodzące w organizmie i psychice. Kluczowa często okazuje się odpowiednia reakcja rodziny lub przyjaciół, którzy dostrzegają zmiany w zachowaniu i pomogają zorganizować niezbędną pomoc. W takich przypadkach zawsze warto skonsultować się z profesjonalistą – mówi dr hab. n. med. Justyna Domienik-Karłowicz, zarządzająca siecią poradni Harmonia w Grupie LUX MED.

Specjaliści Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia w placówce przy Rodzie ONZ 1 przyjmują pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 21. Ze świadczeń mogą skorzystać osoby posiadające abonament medyczny LUX MED, jak również w ramach oferty fee-for-service.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest blisko 250 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób, około 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »