Technologie » Internet

Nowa promocja na szerokie pasmo w Zapnecie

Nowa promocja na szerokie pasmo w Zapnecie
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Zapnet przygotowała w okresie jesienno-zimowym promocję na usługi radiowego dostępu do internetu o nazwie „12 nas kręci”. Teraz użytkownicy sieci firmy z Odolanowa oraz nowi abonenci mogą skorzystać z szybkiego łącza w technologii WiFi AirMax o prędkości do 12 Mb/s w atrakcyjnej cenie.

Adresatami promocji są mieszkańcy kilkudziesięciu miejscowości w południowej Wielkopolsce w powiatach ostrowskim i ostrzeszowskim oraz miejscowości Milicz i Sułów na powiecie milickim. Każdy abonent, który do końca roku podpisze umowę z firmą Zapnet na internet o prędkości do 12 Mb/s skorzysta z promocji, płacąc miesięczny abonament w wysokości 59 zł (przy umowie na trzy lata) lub 79 zł (przy dwuletnim zobowiązaniu). To mniej więcej tyle, ile do tej pory abonenci z obu regionów płacili za łącze radiowe o prędkości do 6 lub 10 Mb/s.

Szczególnie korzystne warunki czekają na abonentów innych operatorów internetu, którzy zdecydują się zmienić dostawcę na spółkę Zapnet. Nowi klienci firmy z Odolanowa otrzymują dodatkową promocję powitalną – abonament za symboliczną złotówkę przez pierwsze cztery miesiące (przy umowie na trzy lata) lub dwa miesiące (umowa na okres dwuletni) oraz instalację w technologii AirMax za 1 zł.

- Promocja „12 nas kręci” wprowadza nowy standard prędkości na terenach wiejskich i w małych ośrodkach miejskich, gdzie dostęp do łącza o dużej przepustowości był niemożliwy, bo brak było odpowiedniej infrastruktury oraz ofert, albo też bardzo drogi – tłumaczy Karol Zapart, właściciel spółki Zapnet.- Nasz internet radiowy przełamuje te bariery i otwiera mieszkańcom dostęp do pełni usług multimedialnych sieci: telewizji internetowej i radia on-line, muzyki oraz filmów, usług wideo na życzenie (VOD), przesyłu głosu i obrazu na żywo, możliwości pracy z aplikacjami „w chmurze” (cloud computing), itd.

Z internetu o prędkości 12 Mb/s mogli do tej pory korzystać tylko abonenci Zapnetu z Milicza i wybranych miejscowości ZID, gdzie provider z Odolanowa realizował dwa projekty unijne o nazwie „Budowa sieci ostatniej mili oferującej szerokopasmowy dostęp do Internetu” (w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 "Dotacje na Innowacje", "Inwestujemy w Waszą Przyszłość"), oraz  „Budowa sieci „ostatniej mili” z szerokopasmowym Internetem” (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka  "Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie ostatniej mili”) - Rozszerzenie możliwości korzystania z łącza radiowego 12 Mb/s na pozostałe miejscowości południowej Wielkopolski to naturalna konsekwencja inwestycji Zapnetu w infrastrukturę oraz rozwoju firmy – podkreśla Karol Zapart.

Z promocji „12 nas kręci” można skorzystać do 31 grudnia 2012 r.

Więcej informacji o promocji na stronie: http://www.zapnet.pl/promocje/promocja-12-nas-kreci/12-nas-kreci-12mb
 
O spółce Zapnet:

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą usługi teleinformatyczne w regionie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Obecnie firma obsługuje ponad 3000 abonentów w 60 miejscowościach na terenie  4 powiatów w zakresie udostępniania szerokopasmowego internetu w technologii WiFi AirMax oraz telefonii internetowej VoIP. Zapnet dysponuje również otwartymi punktami dostępu do sieci „hotspot” opartymi na standardzie WiFi w miejscowościach Odolanów oraz Raszków, a także w wybranych szkołach publicznych. Spółka współpracuje ze Społeczną Wyższą Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Ostrowie Wlkp. w zakresie rozwoju nowych technologii i usług.
Więcej informacji na stronie: www.zapnet.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

frajtak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »