Technologie » Internet

Nowa strona internetowa Concordia Ubezpieczenia

Nowa strona internetowa Concordia Ubezpieczenia
Zobacz więcej zdjęć »
Concordia Ubezpieczenia uruchomiła nowy serwis www.concordiaubezpieczenia.pl. Odmieniona i nowoczesna szata graficzna, przejrzysty układ informacji, intuicyjna nawigacja oraz język zrozumiały dla użytkownika to podstawowe atuty nowego serwisu.

Szata graficzna jest spójna z nową identyfikacją wizualną Concordia Ubezpieczenia, którą zapoczątkowała zmiana logotypu i nazwy marketingowej w roku 2011. Te same zdjęcia, sformułowania czy układ informacji można odnaleźć w innych materiałach promocyjnych Concordii w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konstruując stronę postawiono na uporządkowanie serwisu poprzez usystematyzowanie ofert dla poszczególnych segmentów Klienta: Indywidualnego, Rolnika, Przedsiębiorcy, Kredytobiorcy oraz oferty specjalizowane. Zastosowano rotator na stronie głównej, w którym pojawiają się informacje o czterech istotnych w danym momencie ofertach Concordia Ubezpieczenia.

- Przystępując do projektowania strony postawiliśmy sobie jeden cel - przygotowanie strony w taki sposób, aby była ona jak najbardziej czytelna dla użytkowników. Efektem naszych prac jest serwis, który zapewnia szybki dostęp do informacji – mówi Katarzyna Jankowska, Dyrektor Biura Marketingu Concordia Ubezpieczenia. Co najważniejsze, zastosowaliśmy nowoczesną technologię umożliwiającą pozycjonowanie i rozbudowywanie serwisu o dodatkowe funkcjonalności – dodaje Jankowska.

Poruszanie się po stronie jest bardziej przyjazne i dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Bez problemu odnajdzie on nie tylko informacje o ofercie, ale także ważne zakładki: szukaj agenta i zgłoś szkodę. Wprowadzone zostały m. in. narzędzia, które ułatwiają wyszukiwanie produktów ubezpieczeniowych oraz Pośredników działających w danym regionie kraju. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu dynamicznej mapy Google, która zastąpiła wcześniejszą statyczną mapę Polski. Rozwiązanie to pozwoliła na szybsze wyszukiwanie kontaktów, ale także zwiększyło ich liczbę. Dzięki nowej stronie można dotrzeć do danych teleadresowych Centrali, Oddziałów, Przedstawicielstw, ale także do Agentów i Banków oferujących ubezpieczenia Concordia. W serwisie dostępne są również informacje o Partnerach biznesowych współpracujących z Concordia Ubezpieczenia.

- Bardzo istotnym elementem przy tworzeniu koncepcji nowej strony była kwestia jej aktualizacji. Szybka i sprawna zmiana informacji i wprowadzanie newsów odbywa się dzięki rozbudowanemu systemowi CMS. Pozwala nam to błyskawicznie reagować przy zachowaniu pełnej niezależności – podsumowuje Katarzyna Jankowska.

Strona przekierowuje również do serwisu www.ochronaprawna.com, gdzie Klient może dowiedzieć się więcej na temat produktu, a także kupić go online.

Nowa strona daje więc możliwość bycia blisko Klienta, udzielenia mu pełnej informacji jeszcze przed rozmową z Pośrednikiem, skierowania go do najbliższej placówki, a swoją przejrzystą strukturą zachęca odwiedzającego stronę do przeglądania nie tylko konkretnej oferty, ale także i innych dostępnych w serwisie. Zachęcamy do odwiedzin na www.concordiaubezpieczenia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Concordia
http://grupaconcordia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »