Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowa strona internetowa firmy Diaverum, globalnego dostawcy usług nefrologicznych

W dniu 4 listopada 2021 r. uruchomiona została nowa strona internetowa firmy Diaverum. Jest to kolejna uruchamiana strona Diaverum po takich krajach jak Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania czy Chiny.


Jej globalny odpowiednik został nagrodzony w wielu międzynarodowych konkursach w tym, w prestiżowym Nordic Awards i Communication Awards w Londynie. 
 
Dzięki wprowadzonym zmianom, strona jest nowoczesna, przejrzysta i przyjazna dla użytkownika. Można na niej w prosty i szybki sposób znaleźć informacje o każdym z ośrodków dializ, o kulturze firmy i jej pracownikach, o możliwościach podjęcia współpracy bądź zatrudnienia w firmie, ale przede wszystkim informacje kluczowe dla każdego pacjenta z niewydolnością nerek. Strona zyskała  nową szatę graficzną oraz wyszukiwarkę stacji dializ z 24 krajów grupy.
 
Na stronie znajdują się także historie opowiedziane przez personel medyczny, a także samych pacjentów, którzy opisują jak wygląda ich leczenie na co dzień i w jaki sposób radzą sobie w zachowaniu aktywnego trybu życia, wbrew chorobie. 
 
- W zakładce dotyczącej kultury firmy można przeczytać, że głównym celem Diaverum jest poprawa jakości życia pacjentów z przewlekłą chorobą nerek i sprawienie, aby mogli żyć pełnią życia. Chcemy podkreślać, że inwestycje w  nowe technologie i cyfryzację, to jedne z głównych czynników pozwalających zapewniać troskliwą opiekę nad pacjentami. – mówi Ryszard Zając Dyrektor Naczelny Diaverum Polska. – Cieszę się, że teraz także  polscy pacjenci i ich bliscy, będą mogli korzystać z nowoczesnej strony internetowej.
 
Nowa strona ma stać się również źródłem profesjonalnej wiedzy, podanej w sposób zrozumiały dla każdego pacjenta. Na stronie będą dostępne odniesienia do wirtualnego uniwersytetu d.ACADEMY, biblioteki cyfrowej i wielu innych form nauki.
 
- Jednym z podstawowych wyzwań w sektorze ochrony zdrowia jest budowanie tzw. „HEALTH LITERACY” czyli najprościej rzecz ujmując pomoc pacjentom w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu informacji medycznych w celu podejmowania dobrych decyzji zdrowotnych. Budując nowe strony internetowe dla poszczególnych krajów grupy wraz z londyńską agencją Merchantcantos kierowaliśmy się przede wszystkim przejrzystością informacji i intuicyjnością z jaką można przeglądać stronę – mówi Joanna Borczak, Director of Global Marketing & Societal Engagement - Osobiście zależało mi, aby polska strona zawierała treści przydatne dla lokalnego odbiorcy. Umieściliśmy na niej nie tylko historie polskich pacjentów i pracowników, ale także odnośniki do ważnych publicznych portali jak np. „pacjent.gov.pl”, gdyż uważamy, że wspólnie powinniśmy edukować pacjentów i wskazywać, gdzie mogą znaleźć istotne dla siebie informacje – dodaje.
 
Więcej informacji na temat firmy i jej działań w Polsce oraz na całym świecie, uzyskają również dziennikarze. Dzięki zakładce dla mediów będą mogli być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi firmy, wprowadzanymi technologiami, a także historiami pacjentów, którzy leczeni są w placówkach Diaverum.
 
Diaverum to firma o zasięgu globalnym, która realizuje świadczenia w zakresie opieki nefrologicznej dla pacjentów z chorobami nerek w 452 klinikach dla ponad 40 000 pacjentów. W polskim systemie ochrony zdrowia funkcjonuje od 2001 roku. W chwili obecnej pod szyldem Diaverum działają 24 ośrodki dializ, w których leczonych jest ponad 2000 pacjentów. Diaverum Polska jest jednym z największych dostawców usług nefrologicznych w Polsce.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »