Technologie » Internet

Nowa strona o finansowaniu jachtów żaglowych i motorowych

Od lutego br. wiadomości o najnowszych modelach jachtów i łodzi motorowych oraz o możliwościach ich sfinansowania znajdują się w jednym miejscu – na www.marineleasing.pl

Na stronie znaleźć można rekomendacje, informacje o parametrach technicznych i aktualne ceny najnowszych marek jednostek pływających dostępnych na polskim rynku. Galeria modeli daje możliwość porównania typów jachtów i przykładowych ofert finansowania ich zakupu.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Poza tym szeroko prezentowana jest również oferta leasingu jachtów żaglowych i motorowych, dostępna w ramach produktu Marine Leasing. - Propozycje leasingu dla pasjonatów żeglarstwa wprowadziliśmy jesienią ubiegłego roku. Teraz  uruchamiamy witrynę, która docelowo ma zawierać wszystkie niezbędne i praktyczne informacje potrzebne przy wyborze formy finansowania i modelu łodzi – podkreśla Artur Kośny Dyrektor Departamentu Technologii i Klientów Kluczowych VB LEASING. 

Odwiedzający stronę mogą skorzystać także z wiedzy specjalistów zajmujących się realizacją transakcji leasingowych – osób, dla których żeglarstwo jest życiową pasją. Doradcy VB LEASING udzielają klientom profesjonalnego i wszechstronnego wsparcia przy rejestracji jachtu, jego ubezpieczeniu i innych skomplikowanych formalnościach. W realizację projektu zaangażował się również ambasador produktu Marine Leasing - Mateusz Kusznierewicz. Znany olimpijczyk prowadzi własny dziennik pokładowy, którego wybrane wpisy są  systematycznie prezentowane na www.marineleasing.pl w postaci bloga.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VB Leasing Polska SA
http://www.marineleasing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »