Firma » Bankowość

Nowa wersja aplikacji mobilnej Alior Sync na Windows Phone

Nowa wersja aplikacji mobilnej Alior Sync na Windows Phone
Zobacz więcej zdjęć »
Alior Sync wychodząc naprzeciw sugestiom klientów udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej, skierowaną do użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

Nowa aplikacja, przeznaczona na telefony z systemem operacyjnym Windows Phone, została zaprojektowana od podstaw. Aplikacja wykorzystuje wszystkie funkcje, które oferują telefony wyposażone w system Windows Phone (jak np. swype czy panoramy), dzięki temu czas niezbędny do uzyskania dostępu do najważniejszych opcji, takich jak sprawdzenie salda lub wykonanie przelewu, uległ znacznemu skróceniu. Poprawiono także ogólną wydajność aplikacji, a całość utrzymano w charakterystycznej kolorystyce Alior Sync.                                      

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Dzięki aplikacji mobilnej, klienci Alior Sync mogą w szybki i wygodny sposób skorzystać
z najważniejszych funkcji konta, takich jak:

  • informacja o saldzie rachunku,
  • wykonanie przelewu krajowego i wewnętrznego,
  • realizacja przelewów natychmiastowych,
  • sprawdzenie historii rachunku,
  • obsługa posiadanych lokat,
  • kategoryzacja wydatków w historii rachunku,
  • przegląd kart płatniczych,
  • doładowanie telefonu na kartę,
  • sprawdzenie stanu Świnki-Skarbonki,
  • zlokalizowanie najbliższego bankomatu lub wpłatomatu.

Aplikacje mobilne Alior Sync zostały stworzone i są udoskonalane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i ich potrzebach związanych z korzystaniem z usług bankowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do specyficznych cech poszczególnych systemów, aplikacje maksymalizują wygodę korzystania z bankowości mobilnej pozwalając cieszyć się dostępem do konta w dowolnym miejscu i czasie. Bank niedawno udostępnił również odświeżone wersje aplikacji dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemami iOS oraz Android.

Bank zdobył zaufanie ponad 240 tys. klientów oraz uznanie ekspertów, dzięki innowacyjnym usługom, które dotychczas były niedostępne na rynku. Jako pierwszy bank w Polsce Alior Sync udostępnił klientom Wirtualny Oddział, umożliwiający video rozmowę z konsultantem banku z dowolnego miejsca na świecie. Klienci Alior Sync mogą również korzystać z Menedżera Finansów, Asystenta Płatności oraz nowoczesnej bankowości mobilnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »