Technologie » Internet

Nowa wersja Beta Panda Global Protection 2011

Nowa wersja Beta Panda Global Protection 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security przedstawiła wersję Beta programu Panda Global Protection 2011. Nowa wersja chroni przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania i zawiera wyjątkowe funkcje. Program można pobrać z http://www.pandasecurity.com/promotions/betatest/

Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, wprowadziła na rynek nową wersję Beta Panda Global Protection 2011, najbardziej kompletnego programu antywirusowego Panda dla użytkowników domowych.

Firma ogłosiła również, że dziesięciu najlepszych beta testerów oprogramowania, dostępnego na stronie: http://www.pandasecurity.com/promotions/betatest/, którzy będą mieli największy wkład w ulepszenie produktu, otrzyma bon na zakupy w serwisie Amazon o wartości 200 dolarów.

Panda Global Protection 2011 to najbardziej kompletne rozwiązanie w nowej ofercie produktów detalicznych Panda Security. Program, opracowany specjalnie dla bardzo aktywnych użytkowników o najbardziej wymagających potrzebach w zakresie ochrony, zawiera szereg nowych funkcji, takich jak możliwość zarządzania sieciami domowymi lub działanie w trybie gier/multimedialnym, co oznacza brak przerw w ochronie dla graczy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zabezpieczających program zapewnia lepszą ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera.

Nowe rozwiązanie zachowuje funkcje, które zapewniły mu wiodącą pozycję na rynku zabezpieczeń: potężny silnik antywirusowy chroniący przed wszystkimi typami znanych i nieznanych wirusów, firewall z zabezpieczeniem sieci bezprzewodowej w celu blokowania intruzów i hakerów, szczepionkę Panda USB Vaccine chroniącą urządzenia USB, filtry informacji poufnych dla ochrony danych osobistych, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie systemu, a także funkcję optymalizacji PC pozwalającą usprawnić pracę systemu.

Nowa wersja zawiera również szereg nowych funkcji::

 • NOWOŚĆ! Inteligentne aktualizacje.
 • NOWOŚĆ! Filtr sieciowy dla jeszcze bezpieczniejszego surfowania w internecie.
 • NOWOŚĆ! Zarządzanie siecią domową.
 • NOWOŚĆ! Tryb gier/multimedialny.
 • NOWOŚĆ! Zdalny dostęp do PC dzięki Beanywhere.
 • NOWOŚĆ! Menedżer haseł.
 • NOWOŚĆ! System szyfrowania plików.
 • NOWOŚĆ! Definitywne usuwanie plików.
 • NOWOŚĆ! Wirtualna klawiatura.
 • NOWOŚĆ! Wirtualna przeglądarka z technologią Sandbox.
 • ULEPSZENIE! Filtr antyspamowy.
 • ULEPSZENIE! Ochrona przed oprogramowaniem typu spyware, phishingiem, rootkitami i trojanami bankowymi.
 • ULEPSZENIE! Ochrona rodzicielska.
 • ULEPSZENIE! Kopia zapasowa online 2 GB.

Panda Global Protection 2011 zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami, wykorzystuje wiedzę globalnej społeczności milionów użytkowników Panda oraz technologie Kolektywnej Inteligencji.

Każdego dnia laboratorium PandaLabs otrzymuje około 71 tys. nowych plików do analizy. 55 tys. z nich to nowe przykłady wirusów, które Kolektywna Inteligencja może przeanalizować, sklasyfikować i zneutralizować w 99,4 proc. przypadków. Technologie te zbierają informacje o złośliwym oprogramowaniu otrzymywane z każdego komputera w celu ciągłego podnoszenia poziomu ochrony dla światowej społeczności użytkowników. Panda Global Protection 2011 korzysta z szerokiej bazy wiedzy, oferując użytkownikom szybką reakcję na wszystkie pojawiające się nowe złośliwe kody.

Bezpłatna wersja beta oraz więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: http://www.pandasecurity.com/promotions/betatest/

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »