Technologie » Komputery

Nowa wersja Panda Cloud Office Protection 5.50

Nowa wersja Panda Cloud Office Protection 5.50
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security wprowadziła nową wersję rozwiązania dla partnerów oraz firm Panda Cloud Office Protection 5.50. Nowości to m.in. narzędzia do zdalnej obsługi takie jak TeamViewer, UltraVNC, TightVNC, RealVNC i LogMeln.

Firma Panda Security, lider zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, poinformowała o wprowadzeniu do oferty wersji 5.50 rozwiązania Panda Cloud Office Protection opartego na technologii chmury. Nowa wersja, która oferuje firmom ochronę antywirusową oraz zaporę firewall, obejmuje teraz narzędzia do zdalnej obsługi takie jak TeamViewer, UltraVNC, TightVNC, RealVNC i LogMeln. Nowa funkcja pozwoli administratorom zaoszczędzić sporo czasu, umożliwiając im zdalny dostęp do komputerów zabezpieczanych przez Panda Cloud Office Protection, pod warunkiem że na komputerze będzie zainstalowane narzędzie do zdalnej obsługi. Za jednym kliknięciem użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do komputerów w celu rozwiązania problemu lub dokonania instalacji bezpośrednio z konsoli, bez potrzeby udawania się do klienta i innych utrudnień.

Program Panda Cloud Office Protection
Program Panda Cloud Office Protection, który zdobył niedawno najwyższą ocenę rosyjskiej edycji PC Magazine, to oparta na technologii chmury usługa ochrony punktów końcowych, którą można zarządzać zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą  konsoli internetowej. Rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania serwerów antywirusowych, ponieważ infrastruktura zabezpieczająca jest zlokalizowana w 100% w chmurze. Rozwiązanie może być instalowane zdalnie za pomocą narzędzia do dystrybucji lub zwykłego emaila wysyłanego na komputer, na którym ma być zainstalowana ochrona. Program oferuje możliwość określenia polityki grupowej w celu konfiguracji ochrony, skonsolidowane raporty uwzględniające wszystkie typy złośliwych kodów i zagrożeń sieciowych oraz ujednoliconą, scentralizowaną kwarantannę.

Nowa wersja jest w pełni zintegrowana z Panda Cloud Partner Center firmy Panda Security, nową konsolą internetową, która umożliwia partnerom dystrybucyjnym i dostawcom usług zarządzanie bezpieczeństwem i cyklem życia klienta (od okresu próbnego przez zakup po przedłużenie) w prosty i scentralizowany sposób. Ponadto funkcje monitoringu umożliwiają partnerom rozpoznawanie możliwości generowania dodatkowych przychodów i sprzedaży poprzez wskazywanie niezabezpieczonych klientów, stacji roboczych, serwerów itd.
Nowa wersja jest już dostępna u partnerów oraz na stronie firmy. Aktualni partnerzy i klienci zostaną automatycznie i bezpłatnie przeniesieni do nowej wersji. Więcej informacji o rozwiązaniach Panda Security działających w chmurze można znaleźć pod adresem: hhttp://www.pspolska.pl/ochrona-serwerow-i-stacji-roboczych/panda-cloud-office-protection.

*    *    *
O firmie Panda Security
Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 61 oddziałów na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii. W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu Panda Security współpracuje z ruchem Olimpiady Specjalne, WWF i fundacją Invest for Children.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.


Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com
Znajdź Panda Security w serwisach Twitter: http://twitter.com/Panda_Security i Facebook: http://www.facebook.com/panda.antywirus.


Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (2)

  • avatar
    orgzeg 2012-09-27 09:03:28

    Czy dalej tak zamula komputer jak kiedyś?

  • avatar
    Halema 2011-07-22 17:39:56

    u nas na wiekowych komputerach w pracy to i tak nie szło niczego innego zainstalować jak Pandę bo zamuliłoby komputer za bardzo, ja tam wirusa żadnego nie złapałem, chłopaki chyba też nie z tego co wiem


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »