Gospodarka » Narzędzia

Nowa wiertarko-wkrętarka EPL7I 7V Li-Lon od Black&Decker

Nowa wiertarko-wkrętarka EPL7I 7V Li-Lon od Black&Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Black&Decker wprowadza do sprzedaży nową wiertarko-wkrętarkę EPL7I 7V Li-Lon. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, to wszechstronne elektronarzędzie idealnie sprawdza się podczas prac montażowych w każdym domu.
Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki są idealnym uzupełnieniem zestawu narzędzi, które każdy entuzjasta majsterkowania powinien posiadać w domu czy w garażu. Przy ich pomocy można dokonywać niezbędnych napraw, czy też drobnych remontów. Najczęściej stosowane są podczas wykańczania wnętrz, a także przy okazjonalnych, typowo domowych użyciach, jak: skręcanie mebli, wieszanie obrazów, montaż półek czy karniszy. Nowa wiertarko-wkrętarka Black&Decker EPL7i 7V Li-Lon została zaprojektowana właśnie z myślą o tego typu pracach, podczas których szczególnie istotna staje się precyzja pracy w delikatnych materiałach stosowanych w domach, jak np. płyty meblowe czy karton-gips.

Kompaktowa, zwarta obudowa oraz niewielka waga EPL7I 7V Li-Lon sprawiają, że praca tą wiertarko-wkrętarką jest szybsza i bardziej komfortowa niż praca innymi dostępnymi na rynku urządzeniami tego typu. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywania zadań w miejscach trudnodostępnych lub na drabinie. Nowa wiertarko-wkrętarka Black&Decker czerpie energię z wykonanego w nowoczesnej technologii i zintegrowanego z obudową akumulatora Li-Ion o napięciu 7,1 V i pojemność 1,1 Ah. Naładowanie akumulatora trwa około 3 godzin i utrzymuje się przez długi czas, nawet gdy produkt nie jest używany.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Urządzenie zostało wyposażone w 10-pozycyjne sprzęgło, które zapewnia precyzyjną kontrolę pracy w drewnie, metalu i plastiku oraz dodatkowe przełożenie wiertarskie zapewniające właściwą moc podczas wiercenia. Dodatkowo, EPL7I 7V Li-Lon posiada także zmienną regulację prędkości, pozwalającą na optymalną kontrolę podczas wiercenia i wkręcania oraz uchwyt antypoślizgowy umożliwiający komfortowe uchwycenie narzędzia.

Cena: 279,00 PLN

Wszystkie produkty Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »