Dom » Budownictwo

Nowe bramy przemysłowe K2 w ofercie Krispol

Nowe bramy przemysłowe K2 w ofercie Krispol
Zobacz więcej zdjęć »
Dd 19 października 2015 w ofercie bram przemysłowych firmy Krispol pojawią się dwie nowości: brama K2 IL, oraz najcieplejsza przemysłowa brama na rynku K2 IS 60.

Firma Krispol zaprezentowała dwie nowości w ofercie segmentowych bram przemysłowych: bramę K2 IL oraz najcieplajszą bramę przemysłową K2 IS 60. Obie bramy będą wprowadzone do oferty 19 października 2015r

BRAMY PRZEMYSŁOWE K2 IL DOBRA BAZA TO PODSTAWA

Bramy przemysłowe K2 IL to komfortowe, ciepłe i bezpieczne bramy segmentowe w wyjątkowych cenach. Solidna konstrukcja prowadzenia zapewnia bramom trwałość, wysoki poziom izolacji i bezpieczeństwo. Uniwersalny wzór przetłoczenia wąskiego i faktura stucco sprawdzą się w obiektach o różnorodnym charakterze. Bramy K2 IL są dostępne z prowadzeniem NP i można je zastosować przy nadprożu o wysokości od 450 mm. Maksymalny wymiar bramy to 4000x4000 mm. W ofercie dostępna jest szeroka gama dodatków i automatyki, spójna z ofertą dla pozostałych segmentowych bram przemysłowych KRISPOL.

Pobierz ulotkę Bramy K2 IL

CIEPŁA BRAMA PRZEMYSŁOWA K2 IS 60


Brama K2 IS 60 to kompleksowe rozwiązanie, w którym wszystkie elementy pracują na rzecz jak najlepszej izolacji. To idealna propozycja obiektów przemysłowych o podwyższonych wymaganiach w zakresie termoizolacji. Dzięki zastosowaniu paneli grubości 60 mm i dopracowanej w każdym calu budowie, brama osiąga współczynnik U=0,9 [W/m²K] (brama 6000x4000 mm).

  •  poszycie z paneli grubości 60 mm na całej wysokości, o współczynniku U=0,39 [W/m²K] - to wynik o ok. 30% lepszy od paneli grubości 40 mm
  •  rozszerzony system uszczelnień
  •  panele bez przetłoczeń, z zewnętrzną fakturą slick i wewnętrzną stucco
  •  w standardzie zabezpieczenia na wypadek pęknięcia sprężyn i linek

Pobierz ulotkę Bramy K2 IS 60

 

Nowoczesne i ciepłe bramy przemysłowe można zakupić u partnerów handlowych Krispol m.in. w firmie Rambit z KrakowaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rambit - automatyka i sterowanie bram
http://rambit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »