Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowe Centrum Medyczne LUX MED w Gdańsku

Grupa LUX MED otwiera nowoczesną placówkę, która zapewnia kompleksowe usługi z zakresu stomato-logii. 17 czerwca zostali przyjęci pierwsi pacjenci.

LUX MED Stomatologia oferuje pełne leczenie dentystyczne, w tym stomatologię zachowawczą, pedodoncję, periodontologię, chirurgię stomatologiczną oraz implantologię, protetykę na implantach, ortodoncję, invisalign i endodoncję, a także leczenie pod mikroskopem i leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Ponadto dostępna jest pełna diagnostyka radiologiczna, pantomografia, RTG i tomografia CBCT.  Placówka dysponuje siedmioma specjalistycznymi gabinetami.

Centrum medyczne znajduje się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 347, na parterze budynku Wave. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu dla rowerów, skuterów i samochodów, a dodatkowo naładować lub wypożyczyć samochód elektryczny. LUX MED mieści się przy głównej ulicy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, w tym SKM.

- Do tej pory w Gdańsku nasi pacjenci korzystali z usług stomatologicznych w placówkach ambulatoryjnych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy otworzyć pierwsze centrum LUX MED Stomatologia. Przy wyborze tego miejsca kierowaliśmy się komfortem i bezpieczeństwem pacjentów oraz naszych pracowników. Pomimo pandemii sukcesywnie rozwijamy sieć placówek w całej Polsce – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

LUX MED Stomatologia zaprasza pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00 oraz w wybrane soboty w godz. 8.00 – 14.00. Centrum medyczne jest przyjazne najmłodszym – zapewnia specjalny gabinet pedodontyczny oraz kącik dla dzieci.

- Budynek, który wybraliśmy powstał z myślą o bezpieczeństwie zdrowotnym i zrównoważonym rozwoju. Posiada certyfikat WELL Health-Safety Rating i m.in. nowoczesny system wentylacji, który zapewnia odpowiedną jakość powietrza, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się chorób. W przypadku placówek medycznych jest to bardzo istotne, szczególnie w dobie pandemii – mówi Michał Rybak, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych LUX MED.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 260 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz blisko 3000 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 17 500 osób, około 7500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »