Gospodarka » Narzędzia

Nowe dalmierze Stanley, czyli szybki i dokładny pomiar

Nowe dalmierze Stanley, czyli szybki i dokładny pomiar
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki wykorzystaniu nowych dalmierzy laserowych TLM 130i i TLM 160i firmy Stanley, pomiar odległości czy powierzchni potrwa zaledwie kilka chwil, a jego wynik będzie bardzo dokładny.

Każdy remont poprzedzony jest koniecznością dokonania różnorodnych pomiarów. Potrzebne jest więc narzędzie, które sprawnie i precyzyjnie wskaże odległość, bądź obliczy powierzchnię pomieszczenia. Pozwoli to na oszacowanie ilości farby potrzebnej do pomalowania pokoju, jak też ilości płytek ceramicznych niezbędnych do wyłożenia nimi podłogi. Wykorzystanie urządzenia pomiarowego okaże się przydatne także podczas montażu mebli kuchennych czy przy projektowaniu rozmieszczenia drzewek w ogrodzie. Firma Stanley zaprezentowała dwa nowe modele dalmierzy laserowych TLM 130i i TLM 160i, które znajdą zastosowanie we wszystkich tego typu pracach.

Dalmierz laserowy Stanley TLM 130i służy do szybkiego i dokładnego pomiaru odległości. Urządzenie posiada również funkcję dodawania i odejmowania wyników pomiaru, dzięki czemu pozwala na automatyczne dokonywanie obliczeń bez potrzeby posiadania dodatkowego sprzętu. Ponadto, dalmierz umożliwia obliczanie powierzchni i objętości pomieszczeń. Urządzenie łączy w sobie duży zasięg pomiaru (wynoszący ok. 30 m) z wysokim poziomem dokładności wskazania (+/- 2 mm). Przeciętny czas oczekiwania na odczyt wynosi od 0,5 do 4 sekund. Dalmierz wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz dwusegmentowy, umożliwiający jednoczesne wyświetlanie dwóch wyników. W zależności od potrzeb użytkownika, mogą być one pokazywane w metrach bądź calach. Oprócz dalmierza, zestaw zawiera praktyczne etui oraz baterie.

Dla bardziej wymagających użytkowników przeznaczony jest model Stanley TLM 160i. Urządzenie sprawdza się przy pomiarach większych odległości (maks. 60 m), gwarantując jednocześnie bardzo dokładny wynik mierzenia (+/- 1,5 mm). Czas oczekiwania na wskazanie wyniku wynosi zaledwie 2 sekundy. Na podświetlanym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu dalmierza, jednocześnie mogą być pokazywane aż trzy pomiary. Dodatkowo dalmierz TLM 160i posiada pamięć obejmującą 10 ostatnich wyników. Podobnie jak model TLM 130i wyposażony został w funkcję wyznaczania stałych odległości, która jest bardzo istotna przy wykonywaniu powtarzalnych czynności.  Ze względu na swoje małe rozmiary (124 mm x 54 mm x 35 mm) oraz ergonomiczny kształt obudowy, urządzenie jest poręczne i praktyczne w użyciu.

Poza powyższymi modelami, w ofercie firmy Stanley dostępne są również dalmierze z bardziej rozbudowaną gamą zastosowań, jak TLM 300 oraz urządzenia prostsze wyposażone w podstawowe funkcje pomiarowe, jak TLM 100.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena:

Dalmierz laserowy TLM 130i -  480 PLN

Dalmierz laserowy TLM 160i -  795 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »