Dom » Wnętrza

Nowe ekspresy do kawy Nivona CafeRomatica

Nowe ekspresy do kawy Nivona CafeRomatica
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica – skomponuj swój ulubiony smak kawy i miej go zawsze ze sobą

Już od września na polskim rynku dostępne będę nowe ekspresy do kawy marki Nivona z linii CafeRomatica. Trzy nowe modele, charakteryzujące się ponadczasowym, eleganckim szwajcarskim designem, to najwyższa technologia stworzona w odpowiedzi na wymagania najbardziej wyrafinowanych kawowych gustów. Cechą wszystkich nowych modeli jest innowacyjne i charakterystyczne dla marki Nivona rozwiązanie spieniania mleka przy użyciu jednego przycisku - OneTouch „Spumatore". Ale ekspresy Nivona to dużo więcej. Dzięki nim każdy może skomponować swój ulubiony smak kawy i mieć go zawsze ze sobą.

Łatwość i szybkość obsługi -  magiczny przycisk OneTouch „Spumatore"

Nowe modele ekspresów Nivona CafeRomatica (858, 848 oraz 838) został wyposażony w funkcję spieniania mleka za pomocą jednego przycisku - OneTouch „Spumatore". W przypadku najwyższych modeli - CafeRomatica 858
i CafeRomatica 848 - funkcja ta umożliwia równoczesne spienienie mleka dla dwóch filiżanek. Dzięki rozwiązaniu OneTouch „Spumatore" przygotowanie ulubionej kawy z mlekiem jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe.

Indywidualne podejście

Projektanci nowych ekspresów Nivona CafeRomatica zadbali, aby w jak największym stopniu odpowiadały one na najbardziej indywidualne potrzeby. Każdy użytkownik dowolnego modelu nowych ekspresów Nivona CafeRomatica może wybrać ulubioną moc aromatu z pięciostopniowej skali. Funkcja ta działa również dla dwóch filiżanek jednocześnie, co znacząco podnosi jakość przygotowania kawy dla gości oraz skraca czas oczekiwania. Dodatkowo ekspresy Nivona CafeRomatica pozwalają na indywidualne programowanie przepisów na kawę, dają możliwość personalizowania kawy aż dla 9 osób, płynną regulację stopnia mielenia kawy oraz wybór temperatury parzenia kawy z trójstopniowej skali. Tak rozbudowane systemy i funkcje gwarantują, że w nowe ekspresy ucieszą smakoszy każdego rodzaju kawy. Bez problemu można bowiem przygotować w nich Espresso, Caffe Cream, Caffe Lungo, Caffe Cappucinno, Caffe Latte czy jakąkolwiek inną kawę według własnego gustu i uznania.

Oszczędność czasu

Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica to również wiele automatycznych funkcji, dzięki którym użytkownik nie musi poświęcać dodatkowego czasu nie tylko na obsługę ekspresu, ale też na jego konserwację. W Nivona CafeRomatica 858, 848 oraz 838 zainstalowano automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania urządzenia. Automatyczna jest również funkcja płukania dla spieniacza do mleka Spumatore oraz kontrola stanu wypełnienia młynka i tacki skroplin.

Elegancka, ponadczasowa elegancja

Ekspresy Nivona CafeRomatica to ponadczasowa, klasyczna elegancka tak charakterystyczna dla szwajcarskiego designu. W zależności od modelu użytkownik może wybrać urządzenie z frontem ze stali nierdzewnej (model 858), srebrnym (model 848), matowym czarnym (model 838) - wszystkie z chromowanymi dodatkami. Każdy z ekspresów wyposażony został również w niezwykle intuicyjny i przyjazny w obsłudze tekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz TFT DuoDialog. Dwukolorowe podświetlanie filiżanek podczas parzenia kawy sprawi, że chwila ta będzie cieszyła nie tylko zmysł smaku i węchu, ale też wzroku.

Ekologia

Nowe ekspresy Nivona CafeRomatica to również funkcja oszczędzania prądu - tryb ECO. Dzięki niej gdy ekspres nie jest używany, automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Wszystkie funkcje urządzenia zostają dezaktywowana, w stanie czuwania pozostaje tylko grzałka, zawsze gotowa do pracy. Aby zakończyć tryb ECO i rozpocząć korzystanie z urządzenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Ekspresy Nivona CafeRomatica to zostały również wyposażone w wysokiej jakości młynek stożkowy, wykonany ze stali szlachetnej, dodatkowo wyciszony.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KDreher

Komentarze (1)

  • avatar
    Marcocaffe 2016-03-25 15:00:08

    Ekspresy do kawy Nivona świetnie nadają się do biura i do domu. Moim ulubionym modelem jest Romantica 830 - daje naprawdę dużo przyjemności, dzięki niemu można zaparzyć naprawdę świetną kawę.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »