Dom » Wnętrza

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting

Nowe lampy Baris Square od Lena Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesny design, szerokie możliwości aranżacyjne i energooszczędność – oto cechy nowej linii lamp Baris Square LED od wiodącego producenta systemów oświetleniowych Lena Lighting. Oprawy o klasycznym, kwadratowym kształcie wyróżniają się wysoką efektywnością świetlną.

Baris Square to nowa odsłona dobrze znanych opraw świetlnych Baris od Lena Lighting. Tym razem jednak projektanci marki zaproponowali zupełnie nowy, kwadratowy kształt, który doskonale wpisuje się w przestrzenie utrzymane w nowoczesnym stylu. Baris Square 40 LED oraz Baris Square 52 LED sprawdzą się więc jako główne źródło światła w pomieszczeniach hotelowych, restauracyjnych, salach konferencyjnych, a także w nowoczesnych biurowcach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Nasze nowe lampy zaprojektowaliśmy z myślą o wnętrzach reprezentacyjnych, w których dużą rolę odgrywa nie tylko odpowiednie doświetlenie, ale także estetyka. Kwadratowy kształt kloszy, z których emitowane jest światło w dwóch temperaturach barwowych, a także łącznie siedem różnych rozmiarów zapewnia ogromne możliwości aranżacyjne. – mówi Marzena Lesińska Pełnomocnik ds. Marketingu Lena Lighting. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia efektywności świetlnej, szczególnie w obliczu wzrostu cen za pobór energii elektrycznej. Rodzina lamp Baris to gwarancja energooszczędności przy zachowaniu doskonałych parametrów świetlnych. – podsumowuje Marzena Lesińska.

Lampy z linii Baris mają  klosze pryzmatyczne lub mleczne i są wyposażone w wydajne moduły LED emitujące barwę w dwóch temperaturach barwowych: 3000 i 4000 K.

Sam korpus lamp Baris Square LED występuje w trzech podstawowych, neutralnych kolorach: białym, czarnym oraz szarym. Jednak istnieje możliwość wyboru dowolnych kolorów z palety RAL na zapytanie. Model Baris Square 40 dostępny jest w trzech imponujących rozmiarach (600 mm x 600 mm, 880 mm x 880 mm i 1160 mm 1160 mm), natomiast Baris Square 52 w czterech (610 mm x 610 mm, 890 mm x 890 mm, 1170 mm x 1170 mm i 1450 mm x 1450 mm). Lampy można dowolnie łączyć, tworząc wyjątkowe efekty dekoracyjno-świetlne. Regulowane długości zwiesi pozwalają na jeszcze większe urozmaicenie kompozycji podsufitowej, która nie tylko zapewni znakomite doświetlenie pomieszczenia, ale także przyciągnie wzrok użytkowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »